Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase’deki Kullanıcı Sayısı, Toplam Bitcoin Sayısını Geçti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase’deki Kullanıcı Sayısı, Toplam Bitcoin Sayısını Geçti!
Coinbase’deki Kullanıcı Sayısı, Toplam Bitcoin Sayısını Geçti!

2/2


2/2


Kripto para borsası ve cüzdan üreticisi Coinbase, portföyünü genişletmeye ve şirketini büyütmeye devam ediyor. Kripto para sektörüne kurumsal yatırımcıları çekmek için de bir yandan harıl harıl çalışan firmanın, son olarak kullanıcı sayısında yaşanan artış, enteresan bir durumu da gözler önüne serdi.

Şu anda toplam kullanıcısı sayısını 25 milyona çıkaran Coinbase, bu anlamda da kendini geliştirmeye devam ediyor. Konuyla ilgili bir tweet atan yazılım mühendisi Jameson Lopp, Coinbase’in kullanıcı rakamları ile ilgili bilgiler verdi.

Lopp, Coinbase’in son 6 aylık dönemde kullanıcı portföyüne 5 milyon yeni kullanıcı eklediğini belirtirken, şirketin gerçekten de son dönemde büyük bir ivme kazandığı, bu verilerden de anlaşılabiliyor.

Geçtiğimiz yılın başlangıcında yani 1 Ocak 2017’de Coinbase’de kayıtlı olan kişi sayısı yaklaşık 5 milyonken, bu rakam 1 Ocak 2018’e gelindiğinde ise tam üç kat artarak 15 milyona ulaşmış durumda. Daha sonra, bu yıl içerisinde de 10 milyon yeni kullanıcıyı ekleyen Coinbase, büyümeye ve gelişmeye devam edecek gibi görünüyor.

Artık, platformdaki her bir kişiye bir Bitcoin düşmesi de teorik olarak imkansız hale gelmiş durumda.

Bu arada, geçtiğimiz günlerde çıkan haberlerde, Coinbase’in çok büyük bir yatırım firması olan Tiger Capital ile yatırım alma konusunda görüşmeler yaptığı belirtilmişti.


İlgili haber:
Coinbase’in Değeri Bu Alacağı Yatırımla 8 Milyar Dolar Olabilir!

Şirketin değeri, bu yatırım ile tam 8 milyar dolar seviyelerine çıkabilir. Kripto para yatırımcısı Mike Novogratz ise, Coinbase’in son dönemde kendini oldukça geliştirdiğini belirtmiş ve Coinbase’i kripto para sektörünün poster çocuğu olarak nitelemişti.

Coinbase’deki Kullanıcı Sayısı, Toplam Bitcoin Sayısını Geçti! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase’deki Kullanıcı Sayısı, Toplam Bitcoin Sayısını Geçti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Neden milyarder yatırımcılar fiyatlar konusunda olumlu? Fiyat yükselişi ne zaman başlayacak? Eski Fidelity Yöneticisi Bir Blockchain Firmasına Geçiş Yaptı! 2020 Bitcoin Halving’in Arkasındaki Büyü, Bitcoin Fiyatını Nasıl Etkileyecek? Tinder Abonelikleri Artık Bitcoin, Ethereum ve Litecoin ile Satın Alınabilecek! Bitcoin Geliştiricisi Wlad van der Laan: Bitcoin’in Toplam Miktarı Değişmeyecek! Litecoin ilk onda dikkat çekiyor… Artık en büyük 4. kripto para

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır