Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase XRP’yi Neden Listelemiyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase XRP’yi Neden Listelemiyor?
Coinbase XRP’yi Neden Listelemiyor?

© Reuters.  © Reuters.

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, dünyanın en büyük 2. kripto para borsası ve Amerikan merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase tarafından neden XRP’nin uzunca bir zaman geçmiş olmasına rağmen listelenmediği sorusuna kendince yanıt verdi.

Bitcoin gibi XRP‘nin de bir kripto para birimi olduğunu, insanların tercihleri arasında XRP’nin bulunduğunu ve kripto para olarak sayıldığını belirten Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, en büyük 2. borsa tarafından XRP’nin listelenmiyor olmasının nedenini federal mahkeme tarafından devam eden XRP’nin menkul kıymet sayılıp sayılmayaca olduğu konusundaki yasal davanın henüz devam ediyor olmasından dolayı karar veremediklerini açıkladı.

Yasal Dava Uzun Sürebilir, Sonuç Belli Değil!
XRP’nin neden listelenmediği konusunda Coinbase tarafından ise açıklama yapılmıyor ve sürekli yeni istekler ve yeni talepler doğrultusunda kendi yönetim ekiplerince verilecek kripto para ekleme kararlarının hızla ve emin adımlarla verildiği belirtilmekte. Yasal olarak XRP hakkında devam eden davanın uzunca bir süreç alabilecek olduğu ve karar verilmesi için bir süre devam edebilecek olduğu değerlendirilmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase XRP’yi Neden Listelemiyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte Çinli Bitcoin Liderine Göre, Ayı Piyasasında Nasıl Hayatta Kalınacağı İsviçre Cenevre’de Bir Blockchain Merkezi Açıldı Türkiye’deki Kripto Para Borsalarının Komisyon Ücretleri ve Diğer Ücretler Pazar klasiği: Bitcoin, 10,000 dolara bir adım daha yaklaştı Square’in Yeni PoS Cihazı Bitcoin Ödemesi İçin Mi Tasarlandı? R3’ün Yeni Corda Uygulaması, XRP Ödemelerini Destekliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır