Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase XRP’yi Listeleyecek Dedikoduları, XRP’nin Yükselişinin Arkasındaki Asıl Neden Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase XRP’yi Listeleyecek Dedikoduları, XRP’nin Yükselişinin Arkasındaki Asıl Neden Mi?
Coinbase XRP’yi Listeleyecek Dedikoduları, XRP’nin Yükselişinin Arkasındaki Asıl Neden Mi?Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase‘in, Ripple tarafından piyasaya sürülen XRP‘yi listeleyeceğine dair çıkan dedikodular, bir süredir gündemde dolaşmakta. İddialar ve dedikodular konusunda herhangi bir kesin açıklama yapılmamış olmasına rağmen, XRP’nin piyasa hacmi şimdiden bunun etkisini yaşamışa benziyor. XRP geçtiğimiz iki gün içerisinde inanılmaz bir artış yakalayıp, belirli bir süre piyasa hacmine göre ikinci kripto para birimi Ethereum‘un sırasını bile elinden almıştı.

XRP geçtiğimiz Salı günü %26 üzerinde yükselip, 0.569 dolara kadar çıkmıştı ki daha sonra hafif bir düzeltme yaşadı.

Coinbase Teorisi
Coinbase dedikodusu aslında temelde iki yıla kadar uzanan bir hikayeye sahip. Konu hakkında çıkan haberler ise bir kaç aydır ciddi bir artış yaşamakta. 5 Mart 2018 tarihinde aynı söylentilerle gündeme gelen XRP ve Coinbase, yine XRP’nin artışına neden olmuş ve üçüncü kripto para birimi o tarihlerde %16 üstünde artışa geçmişti.

Geçtiğimiz Eylül ayında ise Coinbase borsasına yeni kripto para birimleri ekleyeceğini duyurmuş ve amacının yasalarla daha uyumlu ve regülatörlerle iyi anlaşan kripto paralara yönelmek olduğunu vurgulamıştı. XRP söz konusu açıklamanın yapıldığı tarihlerde de %9 üzerinde artış yaşamış ancak Coinbase konu hakkında hiçbir resmi açıklama yapmamış ve XRP’nin tekrar düşüşüne yol açmıştı.

Ripple’ın son dönemlerde Beyaz Saray’a sıkça gidip Trump yönetimi ile görüşmeler yapması da Coinbase dedikodularının güçlenmesinin temel nedenlerinden.

Coinbase XRP’yi Listeleyecek Dedikoduları, XRP’nin Yükselişinin Arkasındaki Asıl Neden Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase XRP’yi Listeleyecek Dedikoduları, XRP’nin Yükselişinin Arkasındaki Asıl Neden Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte Bitcoin fiyatının yönünü tayin eden 3 gerçekçi tahmin Crypto.com, Visa Kart Sahiplerine Ücretsiz Spotify ve Netflix Aboneliği Sunuyor Bitcoin Cash’e İlgi Ethereum Dolayısı İle Azalabilir Ethereum İçin Sıcak Ocak: Bilmeniz Gereken Üç Hard Fork ve ETH Fiyatına Etkileri John McAfee: Bitcoin Kısa Vadede 50 Bin Dolar Olacak ICO’lar Kan Ağlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır