Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Büyümeye Devam Ediyor – İrlanda Ofisi Açıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Büyümeye Devam Ediyor – İrlanda Ofisi Açıldı
Coinbase Büyümeye Devam Ediyor – İrlanda Ofisi Açıldı15 Ekim tarihinde yapılan resmi bir duyuruya göre,San Francisco menşeli kripto para borsası Coinbase, İrlanda, Dublin içerisinde yeni ofisini açtı.

ABD’nin en büyük borsalarından birisi olmanın yanı sıra en çok kullanıcı sayısına sahip olan platform konumundaki Coinbase, İrlanda’ya açtığı ofis hamlesi ile sadece büyümeyi ve yayılmayı hedeflemiyor. Coinbase aslında bu hamleyi İngiltere‘nin Avrupa Birliğinden çıkması olarak adlandırılan ”Brexit” olayının acil durum planı olarak adlandırmakta.

Yapılan duyuruya göre Dublin ekibi yeni işlerle ilgili konularla ilgilenirken, Londra hala Coinbase’in Avrupa içerisindeki ana ofisi olarak kalmaya devam edecek. İrlanda Mali Hizmetler ve Sigorta Bakanı Michael D’Arcy de borsanın yayılması ve yeni ofisi hakkında yorumda bulundu:

”Coinbase’in Dublin içerisinde yeni bir ofis açmasından dolayı çok mutluyum. Bu karar İrlanda’nın mali hizmetler konusunda rekabetçi tekliflere ve çekiciliğe sahip olmasının altını çizmekte.”

Coinbase İngiltere’nin CEO’su Zeeshan Feroz, the Guardian kaynağına verdiği röportajda şirketin İrlanda içerisindeki yetenek havuzunu genişletmek istediğini belirtti. Feroz bunun yanı sıra Dublin ofisinin temel amacının İngiltere’nin Avrupa Birliğinden çıkması durumunda, Birlikteki diğer ülkelere ve vatandaşlara hizmet etmek olduğunu ifade etti.

Coinbase Büyümeye Devam Ediyor – İrlanda Ofisi Açıldı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Büyümeye Devam Ediyor – İrlanda Ofisi Açıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyat Analizi – Analistler Çok Farklı Görüşte! Uzman analist Bitcoin’in bir sonraki zirvesi için tarih verdi Ünlü Derecelendirme Şirketi Dolar/TL Fiyat Öngörüsünü Açıkladı Morgan Creek Ceo’sundan Bitcoin – Amazon Karşılaştırması Türkiye’de Bitcoin ve Blockchain Adaptasyonu: Ticaret Bakanlığı Blok Zinciri Birliğine Katıldı! Enterprise Ethereum Alliance, Yeni Bir Token Timi Kuruyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır