Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu
Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu

© Reuters.  © Reuters.

Altcoinler için sıradan bir gün olsada, Coinbase borsası söylentisi ZCash (ZEC) fiyatında kayda değer bir artışa neden oldu. ZEC 124 Dolardan işlem görmeye başladı. Bu artış oranı ile 20 en büyük kripto para arasında günün en fazla kazananı oldu

Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor

Altcoin piyasasında kısmen bir toparlanma var. Olumlu bekleyiş markette yeşil rengin yaygın olmasıyla kendini gösteriyor. Kazançlar çok yüksek omasada piyasada iyimser bir hava var. Zcash 125 Dolar sınırında ve günün en iyi kazanç veren kriptolarından.

ZCash Fiyatı Yükselmeye Devam Ediyor

Çoğu altcoin yatırımcısı ZCash‘i ilk 10 kripto para arasına girme potansiyeline sahip görmesede bu potansiyel aslında var. 2018 yılı kripto para yatırımcıları çok zor geçti. Altcoin market hacmi Bitcoin ile kıyaslandığında çok daha fazla düştü. Bu durum kısmen düzelmeye başladı ancak istenilen çıkış hala gerçekleşmedi.

Geçen 24 saat içinde ZCash fiyatında kayda değer bir artış oldu. ZEC, USD’ye göre yaklaşık olarak %5 bir artış gösterdi. Benzer oratışı BTC’ye karşı da elde etti. ZEC şu anda talep görüyor. Günlük işlem hacmi yaklaşık olarak 88 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.

Yatırımcılar ZEC fiyatının daha da yükseleceği konusunda hemfikirleri, çünkü ZEC fiyat grafiğindeki üçgen, fiyat artışı lehine yukarıya doğru kırıldı.

ZEC Twitter’da da gündem olmaya başladı.

https://twitter.com/cryptotopcatt/status/1053552495673401344/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1053552495673401344&ref_url=https%3A%2F%2Fnulltx.com%2Fzcash-price-heads-to-125-as-coinbase-listing-rumors-persist%2F

Bildiğiniz gibi kripto para borsalarında arbitraj yapma fırsatı her zaman oluyor. Şu anda Sistemkoin borsasından ZEC alıp HitBTC de satış yapma imkanınız var. Arzu ederseniz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Bu fırsat Twitter’da paylaşılmaya başladı bile.

Her iki borsada ZEC hacmi istenilen seviyede değil, bunu hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla yüklü miktarda ZEC almanız mümkün olmayabilir.

Coinbase borsası söylentisi ZCash (ZEC) fiyatını artırıyor. Ancak bu söylenti bir çok altcoin için kullanılıyor. Coinbase borsasının gündeminde olan kriptolar arasında BAT (LON:BATS), ZCash, XLM ve ADA tokeni gündemde ancak hangisinin başta listeleneceğini kestirmek zor.

Piyasaların kırılganlığını da göz önünde bulundurarak ZEC fiyatını takip etmenizde fayda var. En azından Stop Loss kullanmayı unutmayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Borsası Söylentisi ZCash (ZEC) Fiyatını Yükseltiyor. ZEC Fiyatı 124 Dolar Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Siber Güvenlik Uzmanı: Kripto Paralar, Artık Düzenleyici Kurumların İlgi Alanında, Eski Günler Geride Kaldı İddia: Komisyon Almayan Kripto Para Borsası Robinhood, Kullanıcı Verilerini Yüksek Fiyattan Satıyor PayPal Kripto Para Saldırılarına Karşı Bir Sistem Geliştirdi Ethereum Vakfı’ndan Veri Şeffaflığı Girişimine 120 Bin Dolarlık Bağış Geldi JP Morgan kripto para tahmin raporu: Bitcoin, Bitcoin Cash vb… XRP Endeksli ETP, 2 Nisan Tarihinde Piyasaya Çıkıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır