Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Bireysel Kullanıcılar İçin Kripto – Kripto Trading İşlemlerini Başlattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Bireysel Kullanıcılar İçin Kripto – Kripto Trading İşlemlerini Başlattı
Coinbase Bireysel Kullanıcılar İçin Kripto – Kripto Trading İşlemlerini BaşlattıDünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, Pazartesi günü yaptığı bir duyuru ile direkt olarak kripto para ile kripto para trading işlemlerinin bireysel kullanıcılar için de başlatıldığını müjdeledi.

Firma uzun zamandır profesyonel kripto para traderları için açık olan bir hizmeti, sonunda bireysel kullanıcılara da açmaya karar verdi. Coinbase.com’un yanı sıra, Android ve iOS uygulamalarında da söz konusu hizmet bireysel kullanıcılara verilmeye başlanacak ve bu ilk olarak Bitcoin ve Bitcoin paritelerinde yapılabilecek. Yeni hizmetin adı ise Coinbase Convert olarak belirtildi.

Ürün sorumlusu Anna Marie Clifton konu hakkında ”trading pariteleri ”kripto para trading alanında oldukça yaygın bir yaklaşım” olsa da, şu an için bunları daha yaygın bir bireysel kullanıcı kitlesine yaymak istemediklerini ifade etti. Clifton, mevcut trading paritelerinin kullanıcı geri dönütü üzerine verildiğini ifade etti. Coinbase kripto para borsası özellikle son yaptığı bir kaç hamle yüzünden, ciddi eleştirilere maruz kalmıştı.

Borsa geçtiğimiz haftalarda 31 adet yeni kripto para birimini borsaya eklemek için araştırmaya başladığını belirtmiş ve aynı gün içerisinde 4 token’in listelediğini açıklamıştı. Listeleme konusunda oldukça katı olan Coinbase’in özellikle 2018 sonlarına, ayı piyasasının iyice yoğunlaştığı bir döneme doğru böyle bir hamle yapması, insanların ‘Coinbase batıyor mu?’ düşüncelerine yol açtı.

Bunun yanı sıra Coinbase’in 2018 yılı sonuna koyduğu 1.3 milyar dolarlık büyük gelir hedefini elde edip edemeyeceği de merak konusu.

Coinbase Bireysel Kullanıcılar İçin Kripto – Kripto Trading İşlemlerini Başlattı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Bireysel Kullanıcılar İçin Kripto – Kripto Trading İşlemlerini Başlattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Analist: 6800 Dolar Güvenli Bölge Ethereum 10% oranında yükseldi Bitcoin yanlısı Anthony Pompliano, Ripple ve XRP için yeni görüşünü açıkladı Bitcoin yakın vadede 5 haneli rakamlara ulaşabilecek mi? G20’nin Kripto Para Düzenlemeleri Birkaç Ay Sonra Hazır Olabilir Bitcoin Madenciliğinin Çin Ağırlıklı Olması Ağın Merkezsizliğini Riske Atıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır