Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine Açıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine Açıyor
Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine Açıyor

© Reuters.  © Reuters.

Cobinhood borsası Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’u marj ticareti yapmak üzere XRP ve XEM ile eşleştiriyor. İşlemlerden ücret almayan Cobinhood borsası, geçtiğimiz günlerde XRP ve NEM (XEM)’i listeleyeceklerini duyurdu. Böylece yatırımcılar, bu borsada, XRP ve NEM ile ilgili işlemleri yapabilecekler. Ayrıca, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cobinhood Coin (COB) için marj ticareti ve finansman eklendiğini de açıkladılar.

Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine EkliyorCoinhood borsası, yeni özelliklerin 19 Ekim’de kullanıma başlayacağını duyurdu. Kullanıcılara, kripto varlıklarını en üst düzeye çıkarabilmeleri için bu hizmetlerin sunulduğu iddia ediyorlar. Zaten normal ticaret hizmetlerinde borsa, komisyon ücreti almıyor. Buna marj ticaretini de eklediler.

Kullanıcılar, BTC/USDT, ETH/USDT ve COB/ETH çiftleri için 3 kata kadar kaldıraçlı işlem yapabilir. Aynı çiftler için 4x kaldıraç ile satış yapabilirler. Ayrıca, kullanıcılar, COB, Bitcoin, Ethereum ve USDT ile marj finansmanı sağlayabilecekler.

Bu finansmanı oluşturanlar, marj ticareti yapmak isteyenlere fon sağlayarak ekosistemi tamamlayacaklar. Cobinhood, COB tokenlerini Cobinhood hesaplarında tutan kullanıcıların, marj ticaret kredisi faizlerinde %50 indirim sağlayabileceğini belirtti.

Cobinhood, platformlarında işlem yapmak üzere üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’yi de eklediklerini belirtti. Ripple (XRP), 19 Ekim’de işleme açılarak Bitcoin ve USDT ile eşleştirilecek. Kullanıcılar XRP ile yatırma, çekme ve ticaret işlemlerini yapabilecekler.

Platform, borsada, NEM‘i listeleyeceklerini ve aynı zamanda işlemlerin başlayacağını açıkladı. Kripto para birimi NEM, Bitcoin ve USDT ile eşleştirilecek.

Cobinhood kısa süre önce haberlerde görüleceği üzere “İletişim Tasarımı” alanında 2018 yılı Red Dot Ödülü’ne layık görüldü. Kripto para tarihinde önemli bir anı gösteren bu ödülü borsanın kazanması kripto para alanında bir ilktir.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cobinhood borsası XRP ve NEM’i Marj Ticaretine Açıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’deki Sert Yükseliş Sonrası Sektörün Önemli İsimleri Neler Söyledi? Düşük Bitcoin işlem ücretleri ne anlama geliyor? Ethereum Fiyat Analizi: ETH Temel Desteğin Altına Düştü, Kayıplar Artacak mı? Bitcoin Yüzde 6 Yükseldi. 7.470 Dolar Öğren Kazan: Siz öğrenin Coinbase ödesin WSJ’nin Shapeshift’i İçeren Kara Para Aklama Haberi, Gerçeği Yansıtmıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır