Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Fiat-Kripto işlemlerini Başlatıyor – Lakin Dolarla Değil

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Fiat-Kripto işlemlerini Başlatıyor – Lakin Dolarla Değil
Binance Fiat-Kripto işlemlerini Başlatıyor – Lakin Dolarla Değil


Binance fiat-kripto işlemlerini başlatacağını resmi olarak duyurdu. Binance Uganda borsası müşteri kayıt alımına başladı. Ve ilk para yatırma işlemleri 17 Ekim’de başlatılacak.

Binance Fiat-Kripto işlemlerini BaşlatıyorDuyuru daha bugün açılan Binance Uganda twitter hesabından ilk tweet olarak yayınlandı. Hesabın yazı yayına hazırlandığı sıralarda yalnızca 195 takipçisi vardı.

Binance Uganda borsası işlemlerine iki kripto para ve bir fiat para ile başlayacak. Kripto paralar tahmin edileceği gibi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH). Kullanılacak fiat para ise tahmin edilenin aksine Amerikan doları değil; Uganda Şilini (UGX). Alım satım işlemlerinin ne zaman başlatılacağı henüz netliğe kavuşmasa da yakın zamanda olacağı aşikar. Şimdilik sadece BTC/UGX ve ETH/UGX pariteleri ile hizmet verecek olan borsa Binance’ın fiat para dünyasına attığı ilk adım olarak tanımlanıyor.

Borsa bugünden itibaren üye kaydına başlamış durumda. Borsanın günlük işlem kapasitesi saniyede 1.4 milyon. İlk bir ay boyunca müşteriler sıfır komisyon ücreti ile işlem açabilecek.

Binance bu hamlenin ardından Singapur, Lihtenştayn ve Malta merkezli fiat-kripto işlemleri başlatmayı planladığını da duyurmuş oldu. Bu yolun ilk adımı Uganda ile atılmış oldu. Binacne CEO’su Changpeng Zhao (CZ) bir yıl içerisinde 5 ila 10 fiat-kripto borsası açmayı planladıklarını da sözlerine ekledi.

CZ Dünya üzerinde Kuzey Amerika hariç diğer 5 kıtada en az birer fiat-kripto borsası açma hayali olduğunu belirtti. Kuzey Amerika’nın dışarda tutulma sebebi ise uygulanan katı düzenleyici politikalar.

Sektörde Manipülatif HareketlerAşağıda son derece manidar ve haklı olduğu serzeniş ve çalışma disiplini hakkındaki görüşlerini okuyabilirsiniz:

Bugün öğrendim ki, aylarca çalışma gerektiren fiat borsa kurulumu haberi, fake bir haberin Tether üzerinden piyasalarda meydana getirdiği FUD’dan çok çok daha az pozitif etkisi oluyor. Photoshop üzerinden hazırlanan tek bir sahte belge ortalığı birbirine kattı. Lakin bildiğim bir şey var ki sıkı çalışma uzun vadede her zaman kazandırır. Yapmaya, oluşturmaya, inşa etmeye devam.

CZ’nin bahsini ettiği sahte belgeyi aşağıda görebilirsiniz. Bitfinex ve Tether üzerinde oluşturulan manipülatif haberler USDT paniğine yol açtı. Öyle ki Tether’in Binance’da delist edileceği yani işlemlerden çıkartılacağı yönünde sahte görsel bile düzenlediler. Bunun akabinde gelen seri Tether satışı Bitcoin fiyatlarında ciddi sıçramalara sebebiyet verdi.


Binance Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Koinmedya Airdrop Kampanyamıza Katılım için Sadece Aşağıdaki Tweeti RT Etmeniz ve Bizi Takip Etmeniz Yeterli

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Fiat-Kripto işlemlerini Başlatıyor – Lakin Dolarla Değil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yahoo: İngiliz Milyarderler Brexit Endişesiyle Bitcoin’e Yöneliyor Mike Novogratz: Alt Koinler Ümit Vermiyor Bakkt Temmuz Ayında Geliyor! Binance’in kurucusundan Bitcoin düşmanlarına: Meçhul olacaklar! Kara para aklama kuralları, Bitcoin ödeme platformunun sonunu getirdi İnsanlar Kripto Paraları Anlamadıkları İçin Kullanmıyorlar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır