Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çinli Borsa Bitasia, Bitcoin Cash için Sıfır Onay Desteği Sunuyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çinli Borsa Bitasia, Bitcoin Cash için Sıfır Onay Desteği Sunuyor
Çinli Borsa Bitasia, Bitcoin Cash için Sıfır Onay Desteği Sunuyor

© Reuters.  Çinli Borsa Bitasia, Bitcoin Cash için Sıfır Onay Desteği Sunuyor© Reuters. Çinli Borsa Bitasia, Bitcoin Cash için Sıfır Onay Desteği Sunuyor

Hafta başında Çin borsası Bitasia, anlık trade için Bitcoin Cash (BCH) yatırma işlemlerinde sıfır doğrulamayı kabul etmeye başladığını açıkladı. Ticaret platformu, sıfır onay işlemlerini mümkün kılan ilk alışverişlerden biri. Bu sayede yatırımcılar platformu olabildiğince hızlı kullanabilecekler. Gönderilen tutar, onay almayı beklemeksizin hesaplara yansıtılıyor.

Çin’li Bitasia, tüccarların ETH, LTC, ETC, BTC, BCH ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini takas etmelerini sağlayan bir ticaret platformudur. Bu hafta, bazı tefecilerin ardından ticaret platformunun, bitcoin nakit ağı için sıfır doğrulama işlemlerini destekleyeceğini açıkladı. Sıfır onay işlemi, borsaların, satıcıların ve diğer işletmelerin, ilk ağ onayından önce dijital para birimini kabul etmeye istekli oldukları anlamına gelir. BTC topluluğundaki genel duyarlılık, çift harcamaları önlemek için en az bir teyit gerektiğini göstermektedir.

Ancak, bir süre önce geliştiriciler Gavin Andresen ve Tom Harding, sıfır onaylama işlemleri gerçekleştiğinde, platformda sahtekarlığın gerçekleşmesini engelleyen özel yamalar oluşturdular. Bununla birlikte, bitcoin core (BTC) geliştiricileri, bu kodları çekirdek kod tabanından kaldırmıştı. Şimdi, bitcoin cash geliştiricileri ve genel olarak topluluk, sıfır onay işlemlerinin tamamen güvenli olduğuna inanıyor ve son birkaç haftadır sıfır onayı etmeye başladılar.

Örneğin daha önce Mini-POS cihaz geliştiricileri sıfır onay işlemlerini gerçekleştirdi. 1000 dolarlık bir işlemde çift harcama yapmayı deneyen birisine meydan okuyan şirket Cryptonize.it ise bir başka örnek. Bir kişi 2.000 dolarlık işlemi istismar etmeye çalışarak BCH’yi ikiye katlamaya çalıştı ancak başarısız oldu.

Bitasia, sıfır onay desteği uygulanacak ilk kripto para borsası oldu.

Çinli Borsa Bitasia, Bitcoin Cash için Sıfır Onay Desteği Sunuyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çinli Borsa Bitasia, Bitcoin Cash için Sıfır Onay Desteği Sunuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

UCLA Profesörü: Kripto Paralar Bu Yıl Düşüş Yaşayacaklar Flaş kripto para haberleri: Ripple (XRP) önemli bir ortaklık kurdu, ünlü analistten yeni Bitcoin tahmini ve daha fazlası… Önemli gelişme: Ripple (XRP) Binance’de baz para birimi haline gelebilir! Bitcoin, Ethereum, XRP Fiyatı Sakin: Bu Altcoinler ise Yükselişte Kripto Para Risk Sermayesi Firması, Ayı Piyasasına Rağmen Ciddi Bir Miktarda Yatırım Arayışında Dogecoin Satın Alınır Mı? – Dogecoin Fiyatı Neden Yükseldi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır