Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

IOTA’nın Yeni Projesi, Kullanıcı Tabanında Ayrışmaya Neden Oldu

Ana Sayfa » GÜNCEL » IOTA’nın Yeni Projesi, Kullanıcı Tabanında Ayrışmaya Neden Oldu
IOTA’nın Yeni Projesi, Kullanıcı Tabanında Ayrışmaya Neden OlduGeçtiğimiz günlerde yayınlanan bir haberimizde de bahsettiğimiz üzere IOTA, otomotiv sektörüne giren son kripto para projesi oldu. IOTA Foundation tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan ‘‘IOTA Feasibility and Perspectives for Enabling Vehicular Applications” (Araç Uygulamalarının Etkinleştirilmesine İlişkin IOTA Fizibilitesi ve Perspektifleri) isimli rapor, özellikle son iki haftadır sağlam bir düşüş eğiliminde olan MIOTA kripto para sahiplerinde soru işaretlerine ve tepkilere yol açtı.

LeonBep isimli bir Reddit kullanıcısı:

”Keşke Foundation bu saçmalık yerine MIOTA kabulü ve fiyatları üzerine bir şeyler yapsa. Sürücüsüz araçlar için Tesla (NASDAQ:TSLA) yok mu zaten?”

Tommy Yuo isimli başka bir Reddit kullanıcı ise konuya şu şekilde yaklaştı:

”İnsanların neden bu kadar kızdığını anlayamıyorum. IOT illa ki bir gün gerçekleşmek zorunda. Bu kesinlikle iyi bir haber.”

Basın saatine göre IOTA %0.71’lik bir düşüş yaşamakta ve 0,570829 dolardan işlem görmekte. CoinMarketCap verilerine göre 12. sırada yer alan alt koin, 1.586.635.769 dolarlık toplam piyasa hacmine sahip. Tartışmalara yol açan raporda temel olarak Foundation’ın kripto para ve blockchain endüstrisini kendi kendini sürebilen araçlarla entegre etmeye dair planları yer almakta. Bunların hepsinin yapılabilmesi için de temelde Nesnelerin İnterneti (IOT) teknolojisi kullanılacak.

IOTA sahip olduğu eşsiz blockchain teknolojisi ile, geleceğin sürücüsüz otomobillerinin öncüsü olabileceğini ve bu sebeple sektöre eğildiğini belirtse de, çoğu IOTA topluluğu üyesi söz konusu haberden sonra adeta deliye döndü.

IOTA’nın Yeni Projesi, Kullanıcı Tabanında Ayrışmaya Neden Oldu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

IOTA’nın Yeni Projesi, Kullanıcı Tabanında Ayrışmaya Neden Oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Yatırımcısı Tulsi Gabbard ABD Başkanlığına Aday Oldu Venezuela’nın Kripto Para Birimi Petro’nun Gerçek Olduğuna Dair Yeni Kanıtlar Ortaya Çıktı! Lüksemburg’da “Blockchain Bazlı Hisse” Dönemi Yasal Olarak Başladı Token Startup Firması Securitize, Coinbase’in de Aralarında Olduğu Yatırımcılardan 13 Milyon Dolarlık Fon Topladı! Antik Çağda Demir, Internet Çağında Kripto Para SEC Bitcoin ETFleri için zaman kazanmaya çalışıyor – Son tarih Şubat 2019 mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır