Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çığır Açan Bitcoin Borsası, Ripple CTO’sunun İddialı Açıklaması, TRON’un Son Başarıları: Öne Çıkan: Liteceoin, Cardano ve PIVX Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çığır Açan Bitcoin Borsası, Ripple CTO’sunun İddialı Açıklaması, TRON’un Son Başarıları: Öne Çıkan: Liteceoin, Cardano ve PIVX Haberleri
Çığır Açan Bitcoin Borsası, Ripple CTO’sunun İddialı Açıklaması, TRON’un Son Başarıları: Öne Çıkan: Liteceoin, Cardano ve PIVX Haberleri

2/2


2/2

Kripto para birimini ve ABD piyasasını harmanlayan yeni bir borsanın piyasaya sürülmesinden, Ripple CTO’sunun iddialı açıklamasına ve Litecoin kurucusu Charlie Lee’nin tartışmalı yeni bir anketine kadar, kripto dünyasındaki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Kripto paralara yönelik haberler
Yeni ve çığır açan bir kripto para platformu DX.Exchange resmen faaliyette!
Yeni ve çığır açan bir kripto para platformu DX.Exchange resmen faaliyete geçiyor. Estonya merkezli kripto para borsası, Nasdaq’taki ABD hisse senetlerini belirleyen en büyük 10 şirketin dijital hisselerini sunan ilk şirkettir. Platform, MPS MarketPlace Securities’in sahip olduğu gerçek hisse senetlerinin desteğiyle Apple (NASDAQ:AAPL), Amazon (NASDAQ:AMZN), Baidu, Facebook (NASDAQ:FB), Alfabe, Intel (NASDAQ:INTC), Microsoft (NASDAQ:MSFT), Netflix (NASDAQ:NFLX), Nvidia ve Tesla’nın tokenize hisse senetlerini sunuyor.

Borsa aynı zamanda büyük altcoinleri listeliyor
Borsa aynı zamanda Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Cardano, OmiseGo, Enigma, ShareToken ve Digibyte’da listeliyor. Borsada tüm kripto para birimleri ABD doları ile eşleştirildi. Ek olarak, XRP ve Cardano Japon yeniyle, XRP ve Digibyte ise euro ile eşleştirildi. Şimdiye kadar kripto para platformu, AB’deki müşteriler için mevcut ve bu yıl ABD’ye genişleme planları var.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler
Ethereum Classic’te çifte harcama sorunu
Ethereum Classic’in derin bir zincir yeniden düzenlenmesi, önde gelen kripto para birimi borsası Coinbase Borsası tarafından tespit edildi ve bloglarında yayınlandı. Yeniden yapılanma, Coinbase’i ETC Blockchain’indeki fon hareketini duraklatmaya zorlayan çifte bir harcama içeriyordu. Saldırıyı takiben, çift harcamayı içeren en az sekiz tane yeniden düzenleme tespit edildi.

Ripple CTO’su: Ethereum Classic’teki yüzde 51 saldırı riskini XRP Ledger’ı engelleyebilirdi!
Çifte harcamayı durdurmak için harcanan toplam fon miktarı 88.500 ETC (yaklaşık 460.000 USD) olarak belirtiliyor. Ripple (XRP) CTO’su David Schwartz, XRP Ledger’ın dağıtık anlaşma protokolünün şu anda Ethereum Classic (ETC)’i vuran Blockchain saldırı riskini ortadan kaldırabileceğini öne sürüyor.

TRON (TRX)’a yönelik haberler
TRON’un son haftalık raporu çıktı. Raporda, TRON’un ademi merkeziyetçi uygulaması hakkında bir güncelleme de dahil olmak üzere, platformun en son ilerlemesi vurgulanıyor. Rapora göre TRON projesi, hard fork mantık optimizasyonunu ve etkinlik aboneliği işlevinin geliştirilmesini tamamladı. Şu anda, ekip çoklu imza cüzdanı ve akıllı sözleşmeler üzerinde çalışıyor.


Litecoin (LTC)’e yönelik haberler
Litecoin kurucusu Charlie Lee, Magical Crypto Podcast’in yaklaşmakta olan bir bölümünde Bitcoin extremist’leri ve Bitcoin maksimalistleri olarak adlandırdıkları şey arasındaki farklar hakkında konuşmayı planladığını söyledi. Charlie Lee, Bitcoin extremist’lerinin Bitcoin’in uzun vadede kalan tek kripto para brimi olacağına inandığını, maksimalistlerin bazı altcoinlerin de iyileşme ihtimaline izin verdiğini söyledi.

Kaç kişinin extremist olarak tanımlandığını bulmak için Lee, Twitter’da bir anket yayınladı. 28.000 oylamanın ardından bilim dışı anketin sonuçları, katılımcıların %9’unun kendilerini extremist olarak tanımladığını gösteriyor. Bitcoin maksimalistleri, katılımcıların %48’ini oluşturdu.

Cardano (ADA)’ya yönelik haberler
Cardano için tam destek Ledger Nano S donanım cüzdanına geliyor. Ledger’e göre, bu ay piyasaya sürülecek bir ürün yazılımı güncellemesi, Cardano’nun tam olarak desteklenmesi için gerekli yapı taşlarını içerecek. Cardano için defter desteği, şu anda resmi bir lansman tarihi olmayan GitHub’ta devam eden bir çalışmadır.

PIVX (PIVX)’ye yönelik haberler
Gizlilik odaklı kripto para birimi PIVX’nin iOS cüzdanı yayında!
Gizlilik odaklı kripto para birimi PIVX, şimdi App Store’dan onay almayı başarmış birkaç kripto para birimi ürünlerinden biri olduğunu söylüyor. PIVX iOS cüzdanı şimdi yayında. PIVX konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Apple, kripto para birimi uygulamaları konusundaki düzenlemelerini sıkılaştırdığından beri, geliştiricilerin Apple App Store’da yeni cüzdanlar ve diğer ilgili uygulamaları edinmeleri giderek daha zor hale geldi. Bir dizi kripto projesinin kullanıcıları, varlıklarını bir iOS cihazında depolamak ve takas etmek için çoklu para birimli uygulamalara (Coinomi gibi) güvenmek zorunda kaldılar (tercih ettikleri parayı destekleyen bir uygulamaya sahip olacak kadar şanslılarsa).

Top 100’de sadece 7 kripto para Apple’ın onayını alabildi
Ancak tüm bunlar, dünyanın ilk tamamen isimsiz bir proof of stake coin’i olan PIVX için değişti. Popüler mahremiyet odaklı kripto para şimdi kendisini App Store’a özel bir cüzdan uygulaması edinmeyi başarabilen seçkin birkaç kripto projesinin arasında buldu. Şimdiye kadar piyasa değerine göre en büyük 100 kripto para biriminden sadece 7 tanesi bunu çözmeyi başardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Çığır Açan Bitcoin Borsası, Ripple CTO’sunun İddialı Açıklaması, TRON’un Son Başarıları: Öne Çıkan: Liteceoin, Cardano ve PIVX Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çığır Açan Bitcoin Borsası, Ripple CTO’sunun İddialı Açıklaması, TRON’un Son Başarıları: Öne Çıkan: Liteceoin, Cardano ve PIVX Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether 100 Milyon Dolarlık Daha USDT Üretti Yunan Milyarderden Kripto Para ve Borsa Hamlesi YouTube’un en büyük kripto analistinde Bitcoin öngörüsü İspanya, Vatandaşların Bütün Kripto Para Varlıklarını Açıklamasını Öngören Yasayı Onayladı ”Bitcoin Uzun Vadede 50.000 Doları Geçebilir” Libra’yı Beklerken: Walmart’ın Kripto Parası Düzenleyicilerden Onay Alabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır