Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın xRapid Ürünü Başka Bir Finansal Kurum Tarafından Araştırılmakta

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın xRapid Ürünü Başka Bir Finansal Kurum Tarafından Araştırılmakta
Ripple’ın xRapid Ürünü Başka Bir Finansal Kurum Tarafından AraştırılmaktaABD, Teksas içerisinde yer alan bir toptan satış kooperatifi olan Catalyst Corporate Federal Credit Union, yakın zamanda yaptığı bir duyuruda firmanın Ripple tarafından son dönemde aktif olarak kullanılan xRapid ürününü kullanmaya başlayacağını duyurdu.

Catalyst Corporate kurumu yeni haberi kendi resmi Twitter adreslerinden yaptı ve blockchain teknolojisinin kredi kooperatifleri için daha hızlı sınır ötesi ödemeleri daha düşük maliyetle yapma konusunda neler yapabileceğini görmek istediklerini vurguladılar.

Catalyst Corporate FCU kökleri 1975 yılına dayanan ve 1400’den fazla üyesi olan bir kurum ve ABD içerisinde bir çok eyalette yayılmış durumdalar. Kooperatifin sağladığı hizmetler arasında ödeme çözümleri, yatırım seçenekleri, bakiye yönetimi ve ofis desteği gibi çeşitli alanlar da bulunuyor.

Firma küresel havale işlemleri için olan talep artmaya başladıkça,Ripple’ın teknolojisinin her bir işlem için gereken ücreti azaltacağına inanıyor. Daha önceki havale işlemlerinin bir kaç gün sürdüğünü ifade eden firma yetkilileri, xRapid teknolojisi ile bu sürenin bir iki dakikaya ineceğine inanmakta.

Ripple özellikle geçtiğimiz tarihlerde xRapid’in ilk piyasaya sürümü ile çok yüksek bir ivme yakalamış ve %98’lere varan yükselişlere imza atmıştı. Yeni platformun kullanımının artması ile XRP’nin de yükselişe geçeceğine inanılmakta.

Ripple’ın xRapid Ürünü Başka Bir Finansal Kurum Tarafından Araştırılmakta isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın xRapid Ürünü Başka Bir Finansal Kurum Tarafından Araştırılmakta - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kriptolar Düşüşte, Madencilik Ekipmanına Olan Talebin Zayıfladığı Öngörülüyor Binance’den Çin Araştırması Alex Krüger: “Bitcoin’in düşüşü, altcoin sezonunun habercisi” Thomas Lee: Bitcoin’in 200 Günlük Hareketli Ortalamanın Üzerindeki Hareketi Büyük Avantaj Dev Kripto Para Borsası ABD’li Kullanıcılara Kapısını Kapatıyor! Şant Manukyan: Bitcoin, 9700’ü kırarsa “yargı günü”ne doğru ilerleyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır