Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charlie Lee, Mike Novogratz’ın Litecoin İddialarına Yanıt Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charlie Lee, Mike Novogratz’ın Litecoin İddialarına Yanıt Verdi
Charlie Lee, Mike Novogratz’ın Litecoin İddialarına Yanıt Verdi

© Reuters.  © Reuters.

Eski Wall Street yöneticisi milyarder Mike Novogratz, geçtiğimiz 4 Nisan tarihinde yaptığı açıklamalarda kripto para yatırımcılarının ve özellikle Litecoin topluluğunun tepkisini çekti. Novogratz, kripto para yatırımcılarına ellerindeki LTC’leri satıp Bitcoin almaları yönünde çağrıda bulundu.

atırımcıları ellerindeki Litecoin’i bir an önce satmaya ve Bitcoin’e geçiş yapmaya davet eden Novogratz; bu iki koin arasındaki ilişkiyi altın ve gümüş arasındaki ilişkiye benzetiyor ve şu yorumu yaptı:

“Atının 8.5 trilyon dolarlık piyasa değeri var. Gümüşün 15 milyar dolar. Bitcoin’in 90 milyar dolar. Litecoin’in ise 5.7 milyar dolarlık piyasa değeri var ki bu, Bitcoin’in yüzde 6.4’üne denk geliyor. Gümüş en azından sanayi üretiminde kullanılabiliyor. Litecoin aslında Bitcoin’e özel bir test ağından ibarettir. Litecoin’i satın Bitcoin alın.”

Ancak bu durum Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee’den tepki aldı ve Lee ünlü milyarderin ”daha fazla yanılamayacağını” vurgulayarak boltz.exchange hizmeti kullanarak direkt olarak LTC gönderip BTC alınabileceğini ve işlemin 2.5 dakika sürüp, ücret olarak ise çok düşük bir miktara bunun yapılabileceğini vurguladı.

Görünüşe göre Mike Novogratz’ın başı bu konuda yaptığı açıklamalar yüzünden bir miktar daha ağrıyacak.

Charlie Lee, Mike Novogratz’ın Litecoin İddialarına Yanıt Verdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charlie Lee, Mike Novogratz’ın Litecoin İddialarına Yanıt Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Coin Yükseliyor! BNB 40 Dolara Ulaşabilir mi? 800.000 Dolarlık XRP Tabanlı E-Dolandırıcılık, Güney Kore Yetkilileri ve FBI Tarafından Yakalandı Fiyat Düzeltmesinin Ardından Bitcoin’de Hedef 100.000 Dolar! İngiliz Milletvekili Bitcoin’in Dolandırıcılık Olduğunu Düşünüyor Hindistan, Kripto Paraların Ekonomiyi Olumsuz Etkilemesinden Endişeleniyor JPMorgan: Profesyonel Borsacılar Bitcoin’den Uzaklaşıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır