Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charlie Lee Beklenen Duyuruyu Yaptı! Beam ve Litecoin Foundation Ortaklık Yönünde İlk Adımı Attı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charlie Lee Beklenen Duyuruyu Yaptı! Beam ve Litecoin Foundation Ortaklık Yönünde İlk Adımı Attı
Charlie Lee Beklenen Duyuruyu Yaptı! Beam ve Litecoin Foundation Ortaklık Yönünde İlk Adımı AttıLitecoin’in arkasındaki isim Charlie Lee, Ocak ayının sonlarından bu yana gizlilik odaklı Mimblewimble protokolünü kullanan Beam ekibine yönelik yaptığı açıklamaları ile gündeme gelmekteydi. Çok yakın bir tarihte piyasaya çıkan ve aynı iki protokolü kullanan Beam ve Grin kripto para birimleri, ufak farklılıklar ile birbirinden ayrılsa da gizlilik teknolojileri olarak oldukça benzerler.

Charlie Lee ise kendi Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada Litecoin’in gizlilik teknolojisin geliştirmek adına Beam’den destek alabileceğini ve MimbleWimble ile görüşmelere başladığını duyurmuştu.

Söz konusu duyuruda Litecoin Foundation’un olası bir ortaklık için Beam’e yönelik ilk adımı attığını ve Litecoin ağı üzerinde Extension Blocks aracılığıyla Mimblewimble protokolünün uygulanabileceği belirtiliyor. Beam tarafından yapılan açıklamada, normal LTC işlemlerinin Mimblewimble eklentisi ile gizlilik odaklı işlemlere dönüştürülebileceği ve tamamen gizlilik içerisinde LTC işlemi yapılabileceği ifade edilmekte.

Şuan için iki kripto para projesi arasında ilk adım atılmış gibi gözüküyor ve gelişmeler çok yakın bir tarihte duyurulabilir.

Charlie Lee Beklenen Duyuruyu Yaptı! Beam ve Litecoin Foundation Ortaklık Yönünde İlk Adımı Attı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charlie Lee Beklenen Duyuruyu Yaptı! Beam ve Litecoin Foundation Ortaklık Yönünde İlk Adımı Attı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 5.000 Doları Zorlarken, Bitcoin Cash Geri Dönüş Sinyalleri Veriyor! Ripple Adil Kripto Yönetmeliği Talep Ediyor deVere Group CEO’su, Bitcoin’in Fiyatını Arttıracak Üç Unsuru Sıraladı! Litecoin Kurucusu Charlie Lee, Bitcoin Cash İle İlgili Görüşlerini Paylaştı IBM Blockchain Sorumlusu, xRapid ve SWIFT’i Karşılaştırdı, Kendi Ürünlerini Övdü Fransa, Kripto Para Birimleri Üzerindeki Denetimlerini Artırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır