Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charles Hoskinson: Bitcoin İnovasyonunun ”İnanılmaz Yavaş” Olma Sebebi ”Piyasanın Ağır Topu Olmasından” Kaynaklı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charles Hoskinson: Bitcoin İnovasyonunun ”İnanılmaz Yavaş” Olma Sebebi ”Piyasanın Ağır Topu Olmasından” Kaynaklı
Charles Hoskinson: Bitcoin İnovasyonunun ”İnanılmaz Yavaş” Olma Sebebi ”Piyasanın Ağır Topu Olmasından” KaynaklıIOHKFoundation‘un kurucusu ve CEO’su olan Charles Hoskinson, geçtiğimiz tarihlerde yaptığı bir röportajda Bitcoin blockchain ağı ve yan ağların var oluşu hakkında açıklamalarda bulundu. Bir kaç hafta önce Blockstream isimli firma tarafından piyasaya sürülen Liquid isimli yan ağ yüzünden bu konu aslında kripto para topluluğu üyelerinin aktif olarak üzerinde durduğu unsurlardan birisini içeriyor.

Liquid temel olarak kullanıcıların Bitcoin blockchain ağında anlık ve özel işlem yapabilmesini hedefleyen, BTC’ye 1’e 1 oranında endeksli Liquid BTC isimli bir varlığa sahip. L-BTC’nin piyasaya sürülmesi hakkında konuşan Hoskinson, şunları ifade etti:

”Kendi istediklerini dışarı çıkartmak için Bitcoin ağına fork yapamadıkları için, birleştirilmiş endekse sahip yan ağlar üretiyorlar. İş birliği gördüğüm için mutluyum, birilerinin Bitcoin’e yenilik getirmeye çalıştığını gördüğüm için mutluyum, bu yapılacak en zor iş.”

Bitcoin blockchain ağını yenilemenin ve buna ek özellikler getirmenin zor olduğunu söyleyen Hoskinson’a göre bunun temel sebebi Bitcoin’in şu an piyasadaki ”en ağır top” olmasından kaynaklanmakta. Hoskinson’a göre piyasanın en ağır abisi Bitcoin, sadece bu sebepten ”inanılmaz yavaş” hareket ediyor ve gelişiyor.

”Bunu yenileyebilmenizin tek yolu ağın üzerinde birleşik hizmetler kurmaktır. Daha sonra bir sürü birleşmiş hizmete sahip olacaksınız ve bunlar siz onaylasanız da onaylamasanız da her şeyi yapmaya devam edecekler. Bu sizin Bitcoin için yapabileceğiniz yenilik alanının tamamıdır.”

Charles Hoskinson: Bitcoin İnovasyonunun ”İnanılmaz Yavaş” Olma Sebebi ”Piyasanın Ağır Topu Olmasından” Kaynaklı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charles Hoskinson: Bitcoin İnovasyonunun ”İnanılmaz Yavaş” Olma Sebebi ”Piyasanın Ağır Topu Olmasından” Kaynaklı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’de Bitcoin ile vatandaşlık: Antalya’da evler kripto para ile alıcı buluyor Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar Sürüyor Büyük cüzdanlar Bitcoin’de 175 milyon dolar taşıdı İşte En Popüler Kripto Para Fiyat Tahminleri: Bitcoin, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum ve Daha Fazlası Çin kripto kanunu kongreden geçerek yasalaştı Güney Kore’nin lider Bitcoin borsaları, büyük gelir kaybı bildirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır