Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Changelly CEO’sundan Monero Çalınma İddialarına Yanıt: Saçmalık!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Changelly CEO’sundan Monero Çalınma İddialarına Yanıt: Saçmalık!
Changelly CEO’sundan Monero Çalınma İddialarına Yanıt: Saçmalık!


Kripto para piyasaları, Shapeshift borsasının artık kimlik bilgisi isteyeceğini açıklamasının ardından derin bir şok yaşamıştı. Shapeshift’in aldığı bu kararın ardından artık sektörde daha fazla ön plana çıkmaya başlayan borsalardan birisi de Changelly olurken, Changelly CEO’su Ilya Bere, hem konuyla ilgili hem de Monero ile alakalı açıklamalar yaptı.


İlgili haber:
Shapeshift’in Tahtına Aday Olabilecek 4 Kripto Para Borsası!

Kendi platformlarının diğerlerine kıyasla daha yüksek gönderim limitleri olduğunu belirten Bere, aynı zamanda kullanıcılar için 7/24 canlı bir sohbet desteğinin de sunulduğunu sözlerine ekledi. Changelly’ye kayıt olmanın da oldukça kolay olduğunu belirten Bere, tüm gönderim kayıtlarının da kişiye özel e maillerde depolandığını kaydetti.

Bere, aynı zamanda Shapeshift’in böyle bir karar almasını beklemediğini belirtirken, kararı okuduğunda oldukça şaşırdığını belirtti. Changelly’nin bu noktada henüz böylesi bir planı olmadığını ve gelecekte bu şekilde hizmet vermeye devam etmek istediğini belirten Bere, bununla birlikte düzenleyici kurumlar ile de sürekli olarak kontak halinde olduklarını ve sektörün geldiği noktaya göre hareket edeceklerini açıkladı.

Ayrıca merkezi olmayan borsaların şu anda sektörde büyük oyuncular olduğunu düşünmediğini de belirten Bere, şunları ekledi:

”Herkes bu borsalar hakkında konuşuyor ve bu 5 yıldır böyle. Ancak işin gerçeği şu ana dek merkezi olmayan borsalardan pek de bir fayda göremedik. Gelecekte belki ancak, şu an için bu yükü çekmeye hazır değiller.”

Changelly CEO’su aynı zamanda şirketin Monero çalabileceği yönünde ortaya atılan iddiaların da mesnetsiz olduğunu ve böyle bir şeyin olmasının mümkün olmadığını belirtti.

Changelly CEO’sundan Monero Çalınma İddialarına Yanıt: Saçmalık! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Changelly CEO’sundan Monero Çalınma İddialarına Yanıt: Saçmalık! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Wanchain, EOS’u entegre edecek Michael Arrington’un Yatırım Fonundan, Amerikan Girişimine Yatırım ETH Ağında Ponzi İddiası JPMorgan, ETH Blockchain üzerindeki ödeme mekanizmasını geliştirmeye devam ediyor Wikipedia Bitcoin Sonrası Bu Kripto Parayı Da Kabul Etmeye Başladı Diar Araştırması: 2018 Yılında Kripto Para Borsaları ”Rekor İşlem Hacmi” Gördü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır