Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Yatırım Grubu Yöneticisi: 2019’da Sürprizlere Hazır Olun

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Yatırım Grubu Yöneticisi: 2019’da Sürprizlere Hazır Olun
Ünlü Yatırım Grubu Yöneticisi: 2019’da Sürprizlere Hazır OlunKripto para yatırım firması Digital Currency Group’un genel başkan yardımcısı Travis Scher, Medium üzerinden kaleme aldığı yazıda, kripto para piyasalarının durumuna ilişkin konuştu. Scher, 2018 yılının fiyat bazında sektör için pek de iyi geçmediğini ifade ederken, bu durumun ise 2019’da değişmesini beklediklerini belirtti.

Geride bıraktığımız yılın tüm kripto para sektörü için son derece zorlayıcı olduğunu ifade eden başarılı yönetici, buna karşın 2019’dan oldukça umutlu olduğunu belirtirken, şunları söyledi:

”2018 yılı artık öyle ya da böyle geride kaldı. Önümüze bakma zamanı geldi. Bana kalırsa, 2019 yılı çok daha volatil, heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir yıl olacak.”

Scher, aynı zamanda bu yıl için ajandalardaki en önemli sürecin regülasyonlar olduğunu aktarırken, şu ifadeleri kullandı:

”Regülasyon, şu anda kripto para piyasaları için ne önemli konu. Kurumların, kripto para şirketlerini ve kripto para ürünlerini nasıl regüle edeceği, çok ama çok kritik bir şey. Sektörün başarısını belirleyecek en önemli parametrelerden birisi bu olacak.”

Bilindiği üzere Scher’in görev yaptığı Digital Currency Group, ünlü kripto para borsası ve şirketi Coinbase ve Circle ile birlikte, ABD’de kripto para regülasyonları ile ilgili olarak bir lobi grubu kurdu. Bu üç önemli şirketten oluşan ekibin, regülasyonların doğru ve sektörü geliştiricek tarzda olması konusunda çalışmalar yapacağı belirtilirken; o dönem için bu gelişme, son derece önemli olarak adledilmişti.

Ünlü Yatırım Grubu Yöneticisi: 2019’da Sürprizlere Hazır Olun isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Yatırım Grubu Yöneticisi: 2019’da Sürprizlere Hazır Olun - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Monex Group Kripto Para Sektöründe Zarara Uğradı ABD’deki Federal Rezerv Yetkilisi Blockchain Hakkında Konuştu YouTube’un lider analistinden çarpıcı Bitcoin fiyat tahmini Tarihin En Büyük Airdropu: Blockchain, 125 Milyon Dolarlık Stellar (XLM) Dağıtıyor! Algorand’de Sıcak Cüzdan Şoku: 2 Milyon Dolar Kayıp Var Şikago Gelişmeye Devam Ediyor! Bölgeye 30 Yeni Kripto Para ATM’si Eklenenecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır