Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CEX.IO, Artık Müşterilerinin Kimlik Verilerini İsteyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » CEX.IO, Artık Müşterilerinin Kimlik Verilerini İsteyecek
CEX.IO, Artık Müşterilerinin Kimlik Verilerini İsteyecekLondra merkezli kripto para borsası CEX.IO, yaptığı açıklamada artık müşterilerinin kimlik bilgilerinin borsa tarafından talep edileceğini duyurdu.

Avrupa Birliğini’nin yeni kara para aklama kanunları kapsamında hareket edeceğini açıklayan borsa yetkilileri, bu sebepten ötürü artık platformda işlem yapan kişilerin kimlik bilgilerinin isteneceğini söyledi.

2013 yılında kurulan ve kendi kendini düzenlediğini hemen her fırsatta ifade eden CEX.IO yetkilileri, bu karar ile artık yeni bir sayfayı da açmış olacak. Konuyla ilgili alınan bu kararın esas amacının müşterilere çok daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak olduğunu belirten yetkililer, borsanın sunduğu hizmetlerin kalitesinin arttırılmasının ve müşterilerin güvenliğinin sağlanmasının çok büyük bir ayrıntı olduğunu da ifade ettiler.

Konuyla ilgili konuşan CEX.IO yöneticisi Serhii Mokhniev, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Her zaman kripto paralar ile ilgili olarak yasal sınırların dışına çıkmamaya özen gösteriyoruz. Bu, bundan sonra da devam edecek, yaklaşımımızda herhangi bir değişiklik yok. Bu sebepten ötürü de, müşterilerin kimlik bilgilerinin borsamız tarafından alınması, uzunca bi süredir konuştuğumuz bir şeydi. Son çıkan kara para aklama kanunlarının ardından da, bu tarz bir şeyin gereklilik olduğu iyice ayyuka çıktı. Biz de, yaptığımız bu hamle ile müşterilerimize çok daha kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunacağız.”

Avrupa Birliği çalıştayının hazırladığı yeni kara para aklamasının önlenmesi kanunları ise, 2020 yılının Ocak ayından itibaren geçerli olacak.

CEX.IO, Artık Müşterilerinin Kimlik Verilerini İsteyecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CEX.IO, Artık Müşterilerinin Kimlik Verilerini İsteyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de 3000 ve 10,000’i öngören Forbes yazarından 2020 tahmini Bitcoin (BTC) long pozisyonları sıkıştı mı yoksa Ayı piyasasının sonu mu? Bitcoin, bir saat içinde  yüzde 7 artış gösteriyor: Ralli düzeltmeyi bitirdi mi? BCH Hash savaşları yüzünden Bitcoin kan kaybetmeye devam ediyor Bir milyarder, tüm Bitcoin’lerin yüzde 25’ini satın almak istiyor Flaş kripto para haberleri: 2019 Bitcoin ve kripto tahminleri, XRP, Litecoin, Ethereum, EOS, NEM, VeChain ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır