Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cebelitarık’ın Kripto Para Borsası GBX, XRP’yi Listelediğini Duyurdu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cebelitarık’ın Kripto Para Borsası GBX, XRP’yi Listelediğini Duyurdu!
Cebelitarık’ın Kripto Para Borsası GBX, XRP’yi Listelediğini Duyurdu!Cebelitarık’ın türünün nadir örneklerinden olan kripto para borsası Gibraltar Blockchain Exchange (GBX), Çarşamba günü yaptığı bir duyuru ile listelediği kripto para birimleri arasında, XRP’yi eklediğini de duyurdu. Özellikle ilk dijital para arzları (ICO) için piyasa görevi gören GBX, geçtiğimiz yıllarda çok fazla gündeme gelmişti.

Ripple tarafından üretilen XRP kripto para birimi, diğer kripto para birimlerine göre bankalar ve finansal kurumlar tarafından çok fazla kullanılması sebebiyle bir adım öne çıkmakta. Ripple şirketinin RippleNet isimli ağına üye 200’den fazla finansal kurumun çoğunluğu, SWIFT gibi geleneksel para transfer sistemleri yerine, daha hızlı ve daha ucuz olduğu için XRP tabanlı sistemleri kullanmakta.

GSX Kurucusu Nick Cowan, konu hakkında şunları ifade etti:

”Ripple, blockchain endüstrisi içerisinde oldukça büyük bir oyuncu. GSX Group içerisinde yaptığımız çalışmalara benzer olarak, (XRP) de finans ve bankacılıktaki eski metotları değiştirmeyi ve ödeme sektörünü blockchain teknolojisi ile dönüştürmeyi amaçlıyor. XRP, küresel olarak alım satımı yapılan bir token ve GBX-DAX’a katılarak, likiditiesi ve ulaşım seviyesini daha fazla arttırmış oldu.”

XRP basın saatine göre, 0.369 dolardan işlem görmekte ve piyasa hacmi açısından top 10 arasında yer alanlar arasından, son 24 saatlik grafiği yeşil olan nadir kripto para birimlerinden birisi.

Cebelitarık’ın Kripto Para Borsası GBX, XRP’yi Listelediğini Duyurdu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cebelitarık’ın Kripto Para Borsası GBX, XRP’yi Listelediğini Duyurdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2019’ın coini BNB yeni rekorlar kırmaya devam ediyor: 30 dolar Cory Johnson: Ripple (XRP) Küresel Bir Fenomen Olma Yolunda Augur, İlk Büyük Güncellemesine Hazırlanıyor Kraken’de ani kırılma: Bitcoin 1000 dolar birden düştü Malta’daki Ünlüler Şikayetçi: Bu Kripto Para Projesiyle Bağımız Yok Blockchain Teknoloji Firması Blockstream, Beklenen Uydu API Hizmetinin Beta Versiyonunu Duyurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır