Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CBOE Bitcoin Vadeli İşlemleri Bugün Kapanıyor! Piyasa Bundan Nasıl Etkilenecek?

Ana Sayfa » GÜNCEL » CBOE Bitcoin Vadeli İşlemleri Bugün Kapanıyor! Piyasa Bundan Nasıl Etkilenecek?
CBOE Bitcoin Vadeli İşlemleri Bugün Kapanıyor! Piyasa Bundan Nasıl Etkilenecek?2017 yılının sonlarında boğayı getirmesi ile tanınan CBOE Bitcoin vadeli işlemleri, bugün 22:45 itibariyle kapanış yapacak. Daha önce yaşanan vadeli işlemler kapanış tarihleri, piyasayı ciddi bir şekilde etkilemiş ve piyasadaki short veya long pozisyonlara göre ya sert bir düşüş, ya da keskin bir çıkış yaşatmıştı.

Bu gece yaşanacak olan kapanışın fiyata tam olarak nasıl etki edeceği konusunda kesin bir yorum bulunmasa da, Türk kripto Twitter dünyasından Baris isimli kullanıcının 2018 Şubat tarihinden beri her bir kapanma tarihini işaretlediği grafiğinden, kapanmadan sonra önce biraz yükselme, ardından ise keskin bir düşüş yaşandığı görülmekte.

Bunun yanı sıra CNBC Fast Money programının tanınan isimlerinden Brian Kelly, ”tanıdığı en iyi kripto traderlarından birisinin” hazırladığı grafiğin, Bitcoin’in vadeli işlemlerin kapanışından sonra ciddi bir toparlanma yaşayabileceğini işaret ettiğini vurguladı.

Söz konusu kapanış sonrası hem yükseliş hem düşüş potansiyeli mevcut olsa da, piyasanın çoğunluğu yükseliş olacağına dair hem fikir gözükmekte.

CBOE Bitcoin Vadeli İşlemleri Bugün Kapanıyor! Piyasa Bundan Nasıl Etkilenecek? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CBOE Bitcoin Vadeli İşlemleri Bugün Kapanıyor! Piyasa Bundan Nasıl Etkilenecek? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin e-Ticaret Devi, 4,8 Milyar Dolara Satılıyor Bitcoin Borsasında Türkiye’nin Yeri Borsa Cüzdanlarında Tutulan BTC, ETH ve USDT Miktarları Giderek Azalıyor: Bu Neye İşaret? Apple Mac Kullanıcıları Kripto Cüzdanınız Tehlikede Olabilir ABD’deki Bir Grup Akademisyen Blockchain’i Test Etti, Sonuçlar Olumlu Ripple analizi: XRP için bir sonraki durak neresi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır