Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler
Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler

2/2


2/2


Cardano ekseninde son döneme damgasını hiç şüphesiz Charles Hoskinson’un açıklamaları vurdu.


İlgili haber:
Charles Hoskinson’dan Cardano Vakfına Ağır Eleştiriler!

Çok sert bir şekilde eleştirdiği Cardano Vakfı’nın diktatörlük ile yönetildiğini dahi iddia eden Hoskinson, sistemdeki şeffaflığın az olmasının çok kötü bir şey olduğunu ifade etmişti. Hoskinson, bu yönetim biçiminin kripto para piyasalarının yapısına uygun olmadığını belirtirken, aynı zamanda bu tarz yönetilen bir vakfın Cardano’nun imajına da ciddi zarar verebileceği uyarısında bulunmuştu.

Daha sonra, yaratılan beklentinin karşılanması gerektiğini ifade eden Hoskinson, bir kripto paranın başarılı olabilmesi için arkasında bir vakıf olmasının zorunlu olmadığını da ifade ederek, bu konuda Bitcoin’i örnek göstermişti. Başarılı ismin yaptığı bu açıklamalar Cardano topluluğu üzerinde ciddi bir etki yarattı ve hemen her ADA yatırımcısı, Hoskinson’ın açıklamaları ile ilgili çıkarımlar yaptı.

Şüphesiz bu denli sert bir çıkışın ardından toplulukta da bir silkelenme olduğu görülüyor. Hoskinson’ın çıkışının yerli ya da yersiz olduğu tartışmalarını bir kenara bırakırsak, bu açıklamaların ADA yatırımcıları arasında en azından bir fitil yaktığını söylemek mümkün.

Tüm bu gelişmeler ışığında, Cardano’nun Trezor cüzdanı tarafından desteklenecek olması da, haftanın bir diğer önemli gelişmesi olarak dikkatleri çekti. Teknik manada yaşanan olumlu gelişmeler ise, piyasalardaki durgunluğun ve satış baskısının da etkisiyle şu an için fiyata yansımış değil. ADA, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda ise 0,069 dolardan ve 1105 Satoshi’den işlem görüyor.

Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cardano’da Neler Oluyor: İşte Son Gelişmeler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cardano 11% oranında yükseldi Popüler Bitcoin Borsası, Güçlü Altcoin’i Platformuna Ekledi Çin Hükümeti, Malezya’da Bir Blockchain Şehri Kurma Çalışmasını Destekliyor Ripple Yöneticisi: Yapacağımız Şeyler ile, Paranın Transfer Metodunu Değiştireceğiz Messari CEO’su: Ethereum’da PoS Geçişi Zaman Alacak Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar Sürüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır