Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cardano Vakfı en önemli güncellemesini piyasaya sürdü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cardano Vakfı en önemli güncellemesini piyasaya sürdü
Cardano Vakfı en önemli güncellemesini piyasaya sürdü

© Reuters.  © Reuters.

Cardano vakfı en önemli güncellemesi Cardano 1.4 güncellemesini yayına aldıktan sonra, Cardano (ADA) son 24 saatte haberin yazıldığı an itibariyle %5,94 artış sağladı. Şirket tarafından yapılan duyuruda Cardano 1.4’ün şimdiye dek en önemli güncelleme olduğu belirtildi.

Cardano Vakfı en önemli güncellemesini piyasaya sürdü“Blockchain’i depolamak için gereken hard drive miktarında ileri derecede iyileştirmeler yapılmıştır. Hatta, bir yıllık Blockchain kayıtları için optimise edilmiş blok depolama, 1.3 milyondan sadece 44,000 gibi rakamlara çekildi. Buna tüm geliştirmeler de dahil.

Şimdi Daedalus cüzdanı, Linux’u destekliyor. Ve Daedalus, Ubuntu 18 ve Fedora 28 işletim sistemleri tarafından test edildi. Ancak diğer tüm büyük bilgisayar dağıtımlarıyla da çalışması gerektiği de belirtildi.

IOHK’nın kurucusu ve Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson şöyle bir twit attı.

“1.4, bugün yayına alındı. Noelden önce bu yoğun tempoyu gerçekleştirdikleri için tüm ekibi kutluyor ve hepsine çok teşekkür ediyorum. Cardano’yu çok güzel günler bekliyor..

Cardano vakfı tarafından yapılan açıklamaya göre, güncellenmiş Daedalus cüzdanı daha iyi performans gösterecek ve daha güvenilir olacak. Aynı zamanda işlem hızlarını da yükseltecek.

Ayrıca bakınız: Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek

Tüm cüzdanlar, Cardano blockchain’in işlem geçmişi ile birlikte senkronize edilmesi gerekmektedir. Bu otomatik bir süreç olacağı için, kullanıcıların ekstra bir şey yapmasına gerek yoktur.

Cardano haberin yazıldığı an itibariyle, 1 milyar piyasa hacmiyle birim adedi 0,038 dolar değeri üzerinden işlem görmektedir. Son 24 saatlik işlem hacmi ise 42 milyon dolardır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cardano Vakfı en önemli güncellemesini piyasaya sürdü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Ripple (XRP) ve Ethereum’da Kayıplar Sürerken Bu Altcoin Yüzde 270 Yükseldi EOS Yeni dApps İle Ethereum Tokenlerini Kendine Işınladı 6 Uzmandan Bitcoin Fiyat Tahminleri Bitcoin 2016 Yarılanması Sonrası 10 Kat Arttı! 2020 Benzer Mi Olacak? Hacklenen Japon Kripto Para Borsası, Kullanıcıların 40 Milyon Dolarlık Zararını Telafi Edecek Ünlü Yatırımcı Bitcoin ve Ethereum’a Dair 2019 Tahminlerini Paylaştı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır