Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cardano Kurucusu Hoskinson, Gündeme Yönelik Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cardano Kurucusu Hoskinson, Gündeme Yönelik Konuştu
Cardano Kurucusu Hoskinson, Gündeme Yönelik KonuştuCardano kurucusu Charles Hoskinson, gündeme yönelik değerlendirmelerde bulundu. Başarılı isim, kripto para projelerinin topladığı fon miktarı ile hayatta kalma süreleri arasındaki orantıya dikkat çekti.

EOS ve Tezos’un ciddi miktarlarda para topladığına değinen Hoskinson, bu yüksek miktarların sadece kısa süreli bir etki yapabilecek kapasitede olduğunu ifade etti.

Hoskinson, şu anda piyasa değerine göre ikinci sırada yer alan Ethereum’un sadece 18 milyon dolarlık bir meblağ topladığına değinirken, toplanan yüksek paranın garanti bir başarı ifade etmeyeceğine değindi. Başarılı yönetici, şunları söyledi:

”Açıkçası en büyük ikinci kripto paranın sadece 18 milyon dolar topladığı, birinci sırada yer alan Bitcoin’in ise hiçbir para toplamadığı bir ortamda, bazı projelerin milyarlarca dolar toplamış olması bana biraz komik geliyor. Bu da bize şunu gösteriyor ki, projenin başarısı ile toplanan fon arasında hiçbir ilişki yok. Burada olay tamamen ekipte ve projenin kalitesinde bitiyor.”

Monero ile ilgili de konuşan Hoskinson, XMR’nin sisteme eklediği özelliklerin, koin için son derece başarılı olacağına değindi. Monero geliştirici ekibinin bu özellikleri ekleyerek çok iyi iş çıkardığını ifade eden Hoskinson, bu durumun etkilerinin önümüzdeki dönemde görüleceğini de aktardı.

Bilindiği üzere 4 milyar dolara yakın bir para toplayan EOS, şu anda ciddi eleştriler alıyor. Bunun aynısı Tezos için de geçerli. Buna karşın Cardano ise sadece 60 milyon dolar toplamayı başarmıştı. Bakalım bu üçlü özelinde gelecekte neler yaşanacak?

Cardano Kurucusu Hoskinson, Gündeme Yönelik Konuştu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cardano Kurucusu Hoskinson, Gündeme Yönelik Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase, Xapo’nun Bitcoin saklama hizmetini satın aldı, CEO iddialı gelecek planlarını açıkladı Tron Liverpool İle Ortak mı Oluyor ? Bitcoin 8.400 Dolara Dayandı Uphold Kullanıcıları En Çok XRP Tercih Ediyor: DASH ve BAT da Listede Bitcoin Volatilitesindeki Düşüş Kısa Vadeli Rallinin Habercisi BIS Müdürü: Kripto Paralar Para Birimi Değiller

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır