Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Canaan Creative Yeni Madencilik Cihazı Avalonminer A911’i Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Canaan Creative Yeni Madencilik Cihazı Avalonminer A911’i Tanıttı
Canaan Creative Yeni Madencilik Cihazı Avalonminer A911’i Tanıttı

2/2


2/2


Bitmain‘den sonra dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi madencilik cihazları üreticisi Canaan Creative, yeni cihazı olan Avalonminer A911′i tanıttı ve bunun yanı sıra ”madencilik ısıtıcısı” ve ”taşınabilir madencilik cihazı” projelerinden de söz etti. Canaan geçtiğimiz günlerde madencilik yapan televizyon ve mikrodalga cihazıyla gündeme gelmişti.


İlgili haber:
Canaan, Madencilik Yapan Televizyondan Sonra Yeni Ürünler Tanıttı- Madencilik Yapan Isıtıcı ve 7nm’lik Çip

Canaan’ın Yeni Amiral Gemisi
Hangzhou tabanlı Canaan Creative yakın zamanda katıldığı Chengdu madencilik zirvesinde yeni ürünlerini tanıttı ve bunlardan birisi de firmanın yeni amiral gemisi ürünü Avaonminer A911 oldu.

Canaan’ın satış direktörü Chen Feng‘in yaptığı tanıtıma göre, yeni cihaz saniyede 18 tera-hash (TH/s)kapasiteye sahip olacak ve 1440w civarında bir enerji tüketimi yapacak. Bunun yanı sıra saniyede kullanılan her bir tera-hash için de 80 watt’lık enerji kullanımı olacağı hesaplanmakta. Avalonminer A911 cihazı yine yakın zamanda Canaan tarafından duyurulmuş 7nm’lik madencilik çipleri ile desteklenecek.

Canaan yaklaşık iki ay önce yeni 7nm’lik çiplerini tanıttıktan sonra, yeni hedefinin 5 nm’lik madencilik çipleri olduğunu vurgulamıştı ancak henüz bu yönde herhangi bir haber gelmedi.

Canaan Creative Yeni Madencilik Cihazı Avalonminer A911’i Tanıttı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Canaan Creative Yeni Madencilik Cihazı Avalonminer A911’i Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Maksimalistinden Yatırımcılara Uyarı Bitcoin’in her adımını bilen analist: “Bitcoin’in parabolik modeli nihayet kırıldı!” Kripto para borsası Beaxy’nin 570,000 dolar kaybettiği iddia ediliyor Ripple’a Açılan “Menkul Kıymet” Davası Sürüyor: Davacıların Yeni Talepleri Var Bitcoin Yükseliş Eğilimi Sürmekte Israrcı Görünüm Sergiliyor Ethereum Vakfı’nın zirvede 70,000 ETH sattığı ortaya çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır