Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Büyük Yatırımcı: Toplam Piyasa Hacmi, 2022’de 10 Trilyon Dolar!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Büyük Yatırımcı: Toplam Piyasa Hacmi, 2022’de 10 Trilyon Dolar!
Büyük Yatırımcı: Toplam Piyasa Hacmi, 2022’de 10 Trilyon Dolar!Bitcoin ile ilgili yaptığı olumlu yorumlarla bilinen Tim Draper, AMTV isimli bir kanala verdiği röportajda Bitcoin’in 2022’de 250 bin dolar olacağı yönünde yaptığı tahminin arkasında durduğunu açıklarken, artık insanların hükümetlere giderek daha da az güven duymaya başladığını ve bu durumun da kripto paraların lehine işlediğini ifade etti.

Draper, aynı zamanda yaptığı açıklamada kripto para piyasalarındaki toplam hacmin bundan yaklaşık üç yıl sonra 10 trilyon dolara yakın bir değer olacağını düşündüğünü ifade ederken, sırf Bitcoin’in dahi, tek başına yaklaşık 4 trilyon dolarlık bir ekonomi yaratacağına inandığını belirtti.

Draper, Bitcoin’in her türlü finansal evrimde sağ kalacak özellikleri olduğunu belirtirken; kripto paraların 86 trilyon dolarlık politika paralarının yerini almasının da an meselesi olduğunu sözlerine ekledi.

Son olarak sürekli olarak konuşulan ülke kıyaslamalarına da değinen Draper, Japonya’nın izlediği başarılı politikaya övgüler yağdırırken, şunları söyledi:

”Son dönemde ülkeler arasında farklı yaklaşımlar olduğunu görmek mümkün. Japonya bunlardan birisi. Çin’in kripto paralara karşı çok sert bir tutum takındığı noktada onlar, kripto paraların vizyonuna inandıklarını belirtiyor ve Bitcoin’in bir ulusal para birimi olduğunu belirtiyorlar. Tabii ki, Çin inovasyon ve girişimci gücünü kaybederken bunları Japonya topluyor. Aynı zamanda Binance ve Malta olayı da bunun gibi. Bir ülke, bu tarz dev şirketleri istemezse dünya üzerinde birçok ülke zaten kolları açık bir şekilde o şirketi bekliyor.”

Büyük Yatırımcı: Toplam Piyasa Hacmi, 2022’de 10 Trilyon Dolar! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Büyük Yatırımcı: Toplam Piyasa Hacmi, 2022’de 10 Trilyon Dolar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de bu seferki 10,000 dolar çok farklı Binance’in Son Projesi de Satışı Tamamladı BTC.Top CEO’su Jiang Zhuoer; ”Bitcoin madencilik ekipmanlarını topladık 2020’yi bekliyoruz” Bitcoin’e Güven Bitcoin Cash’ten Daha Fazla Azaldı Analist Mark Dow: Bitcoin, Yaygın Kabul İçin ”Çok Sahtekarca ve Volatil” Litecoin Fiyatı 2019 Yılının En Yüksek Seviyesinde

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır