Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bu yıl Bitcoin ve kripto para için tek umut kaldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bu yıl Bitcoin ve kripto para için tek umut kaldı!
Bu yıl Bitcoin ve kripto para için tek umut kaldı!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin ve kripto para için umutlar tükenmiyor. Her ne kadar kötü günler geçiriyor olsa da Bitcoin umut vermeye devam ediyor ve edecektir.

Bitcoin ve kripto para için 2018 yay’ı geriliyor!Bitcoin ve kripto para için umutlar her şeye rağmen devam ediyor. Piyasaya olan güven konusunda şüphesi olmayanlar son yaşanan çöküşü çok daha olumlu yorumlayabiliyor. Doğal olarak şu sıralar konuşmaların ana konusu Bitcoin ve kripto para piyasasının içler acısı hali. Geçen yıl bu vakitlerde Bitcoin’in muhteşem performansı konuşulurken bu yıl tam tersi bir durum konuşuluyor ama içeriği ne şekilde olursa olsun Bitcoin yine gündemin birinci maddesi olmaya devam ediyor.

Her ne kadar aşağılara doğru bir seyir izlese de Bitcoin aslında şu anda çok daha sağlıklı bir değere sahip. Eğer dramatik bir olaya söz konusu olmazsa gelecek günlerde Bitcoin için çok daha güzel sözler söyleyeceğiz. Aslında şu anda tam da Bitcoin alma zamanı eğer fiyat daha çok insin diye düşünmüyorsanız tabii.

Hiç bir piyasa belirsiz bir büyümeyi devam ettiremez. Bu nedenle bakalım gelecek Bitcoin ve altcoinler için ne getirecek. Konu sadece fiyat değil aslında Kripto paraların başka özellikleri de söz konusu. Kullanılan teknoloji, yeni gelişen projeler, hayatımıza giren kolaylıklar vs.

Dünya çapında alışverişlerde ve pek çok parasal işlemlerde de kullanılmaya başlanan kripto paralar hayatımızın içine girdi bir kere. Bu kadar düşmesine rağmen öyle kolay kolay da çıkacağa benzemiyor. Pek çok firma çeşitli kampanyalarla müşterilerini kripto para olayına çekiyorlar. Bitmart firması Bitcoin için çok heyecan duyanlardan bir tanesi. Piyango biletiyle yeni kullanıcıların yarı fiyatına Bitcoin almasını sağlıyor. Bu şekilde ilgiyi ve dikkati daha da çok çekmeyi planlamışlar. Bitcoin ile ilgili beklentileri de göz önüne alırsak alsında 19,000 dolar gibi bir fiyat çok öyle imkansız değil gelecek yıllarda. Artan ilgi, talep ve benimsenme en sonunda bu değere ulaştıracak. Bu son yaşanan depremden sarsılıp yıkılanlar çok olsada, yeniden çok daha güçlü bir şekilde ayağa kalkacak bir kripto para piyasası var karşımızda. Yaşananlar sizleri aldatmasın Bitcoin bir kez dünyamıza geldi bir daha gitmeyecektir.

2018 yılının son zamanlarında ok yaydan çıkmadan geriye doğru çekilmiş durumda, ne kadar geriye çekilirse o kadar ileri fırlayacaktır.

Bitcoinlerinizi satıp satmama konusunda kararsızsanız tıklayın

Bitcoin tekrar yükselecek mi sorusuna cevap almak için tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bu yıl Bitcoin ve kripto para için tek umut kaldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte 2 ünlü analistten 2 kritik Bitcoin tahmini SEC’in Yeni Kurulan Bölümü FinHub Bitcoin ve Kripto paraların Benimsenmesine Yardımcı Olmayı Amaçlıyor Son Bitcoin Fiyat Düşüşü Piyasaya Boğa Sezonunu Getirebilir! 25 Ocak Bitcoin fiyat analizi: BTC’de aşağı yönlü baskı giderek artıyor Ethereum Önümüzdeki Boğa Piyasasında Performansını Arttırabilecek Mi? Geçen Ayın En Başarılı Kripto Para Borsaları Açıklandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır