Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bu son kırılma Bitcoin ayı piyasasının son çırpınışları olabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bu son kırılma Bitcoin ayı piyasasının son çırpınışları olabilir!
Bu son kırılma Bitcoin ayı piyasasının son çırpınışları olabilir!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin ayı piyasasının son çırpınışları 14 Kasım 2018 gününü tarihe not etti. Bugün ayı piyasası son cırpınışlarla sahnede…Bu günü bir yere not edin..Yıllar sonra belki ne günlerdi o günler Bitcoin 10 dakikada % 10 düşerek piyasa tepetaklak oluvermişti dersiniz.

Bitcoin ayı piyasasının son çırpınışları tarihe damgasını vurduBitcoin ayı piyasasının son çırpınışları ile anılacak 14 Kasım günü, Cardano %94, Tron %92, Neo %92 gibi devasa kayıplar yaşadılar. Bunlar bir de kripto para piyasasının önde gelen projelerinden.

Piyasa en kasvetli gününü yaşadı dün. Tüm yıl boyunca Kasım ayında bir çıkış beklerken tam tersi oldu. Ne bir fiyat desteği, ne bir duygusal destek. Sadece çaresizlik.

Alım yaptığınızda yüksek fiyattan almışsınızdır artık satamazsınız da, tüm piyasa bu durumda olduğu için likidite de dibe vurmaya başlayacak. Böylelikle satmayı planlayanlar daha da umutsuzlanacak. Fiyatlar belki daha da düşecek. Ayılar piyasaya fazlasıyla ve tamamen hakim olacak.

Dün olanlar ayıların dört gözle beklediği bir olaydı. Kötü bir yılın ardından gelen en kötü piyasa. Panik de böylece zirveye çıkmış durumda. 2018 yılı da kripto paranın değer ve cazibesini yitirdiği bir yıl olarak anılacak.

Neler olmadı ki bu yıl, kanun koyucular, icra makamları lafı dolandırıp durdu ve piyasayı oyaladı. Sahtekarlıklar ve dolandırıcılıklar gördük, blokzincir ile ilgili gerçekten bu teknolojiye hiç bir katkı sağlamayan bir sürü proje çıktı.

Wall Street yatırımcılarının Bitcoin hakkındaki ileri geri sözlerini duyduk çok defa. Bir yandan da borsalarda bu yatırımcılar Bitcoine yatırım yaptılar bu sözleri söylerken. ETF nin ne anlama geldiğini bilmeyen yatırımcılar dört gözle ETF onayı bekleyip durdu. Narsistik twitlerle piyasayı şekillendirmeye çalışanlar oldu.

Geriye ne kaldı?Aynı senaryo üç yıl önce de yaşanmıştı. Daha önceki bir yazımızda 2014 yılını 2018 ile kıyaslamıştık ve aradaki benzerlikleri öne çıkarmıştık. Bir kez daha okumanızı öneririz. Görüntüye aldanmadan geleceğe odaklanarak yola devam. Ayılar her şeyi yiyip bitirmeden hazır olun…

2014 ve 2018 arasındaki benzerlikleri konu alan yazımızı okumak için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bu son kırılma Bitcoin ayı piyasasının son çırpınışları olabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum teknik analizi 21 Ocak Litecoin halving rallisi mi geliyor? LTC 2017’den bu yana en ideal seviyesinde Türkiye’nin Bitcoin araştırması yayınlandı: İşte sonuçlar Kripto uzmanı Mahmudov: “Bitcoin’in bir sonraki hedefi 100 bin dolar. Sabredin.” Kripto madenciliği için tehlike çanları çalıyor! Cebelitarık Adım Adım Geliyor: Lisans Alan İlk Kripto Para Borsası Belli Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır