Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bu Rapora Göre Bitcoin Satın Almak İçin Çok İyi Bir Zaman

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bu Rapora Göre Bitcoin Satın Almak İçin Çok İyi Bir Zaman
Bu Rapora Göre Bitcoin Satın Almak İçin Çok İyi Bir Zaman

© Reuters.  © Reuters.

Invest In Blockchain isimli internet haber sitesi, son zamanlarda Weiss Ratings’deki araştırmacılardan oluşan ekibin, Bitcoin almak için en uygun zamanın bu zaman olduğuna dair görüşü yoğun bir şekilde dillendirdiklerini belirtiyor. Yaklaşan kurumsal yatırımcıların bir sonraki Bitcoin boğa yarışını yöneteceklerini düşünüyorlar.

Weiss Ratings’ten Bitcoin Mesajı
Bu yılın kripto para birimleri için zor bir yıl olduğu sır değil. Bitcoin’in fiyatı, benzer korku ortamında diğer kripto paralarla birlikte, % 83’lük bir değer kaybına uğradı. Weiss Ratings’in son zamanlarda attığı bir tweet kimileri için şaşırtıcı olabilir ya da olmayabilir de. Şöyle diyor Weiss Ratings:

“BTC, yılın en iyi satın alma fırsatlarından biri haline gelecek kadar düşük seviyelerde dolaşıyor. Değerli bir kripto para birimi olarak #Bitcoin bu seviyede kalacak. Biz BTC’nin, bir kimsenin tam da şu anda kripto parada yapabileceği en az spekülatif yatırım olduğunu düşünüyoruz.”

Yatırım yapmak isteyen ve kripto paraya inanan herkes için, bu dip seviyenin bir lütuf olduğu açık. Geçen yılın Aralık ayında birçok kimse, keşke fiyat düşse diyordu. Zira satın alacaklardı. Tabi ki, Weiss’in önerdiği şeyin tam da bu olduğu görülüyor.

Weiss ekibi, önümüzdeki yılda, bir sonraki kripto boğa koşusuna öncülük eden kurumsal çabaların olacağını ciddi ciddi düşünüyor. Weiss Ratings’te yayınlanan makalede baş analist Dr. Bruce Ng, şöyle diyor:

“Bakkt’ın büyük şirketlerin kripto para satın almalarının önünü açacağına yönelik bir senaryoyu tasavvur etmek bir hayli zor. Sonuçların geniş kapsamlı olması da imkan dahilinde. “

Bu haberin bir tavsiye olarak yorumlanması istenmese de, Finansal Derecelendirme Topluluğundan gelen olumlu düşünceleri duymak her zaman güzel.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Bu Rapora Göre Bitcoin Satın Almak İçin Çok İyi Bir Zaman appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bu Rapora Göre Bitcoin Satın Almak İçin Çok İyi Bir Zaman - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg: Bitcoin’de dönüm noktası ufukta Dünyanın En Zengin Kişileri Arasında Gösterilen Henry Karvis’den İlk Bitcoin Yatırımı Bitcoin 6000 direncini kırdı. Sırada ne var? Houston Rockets ve Boston Celtics Karşılaşmasında, Bitcoin Cash Madenciliği Reklamı Yapıldı! Craig Wright: Visa’dan Bitcoin’e Geçiş Yapmalarını İsteyeceğim Bu parabolik eğilime göre Bitcoin (BTC) 50.000 dolar olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır