Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, Ethereum, Ripple,ve VeChain ile İlgili Haber ve Uyarılar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, Ethereum, Ripple,ve VeChain ile İlgili Haber ve Uyarılar
Bitcoin, Ethereum, Ripple,ve VeChain ile İlgili Haber ve Uyarılar

2/2


2/2

Son dönemde kripto dünyasında meydana gelen ve ses getiren olaylardan bir demet hazırladım. İlk üç kripto para dışında Vechain ile ilgili haber ve uyarılar da yazımda mevcut.

ETH, XRP, BTC ve VeChain ile İlgili Haber ve UyarılarEthereum’un internet ile ilgili girişimi, Ripple’ın küresel devrimi, Bitcoin’in ATM projesi, VeChain’in blockchain projesi ve diğer önemli gelişmeler. Kripto evrenindeki en önemli gelişmeleri beğeninize sunuyorum.

Bitcoin (BTC)Bitcoin dünyanın her tarafının Bitcoin ATM’leri ile donatacak. Önümüzdeki iki gün içinde 4.000 adet Bitcoin ATM’si kurulacak. Coin ATM Radar’ın verilerine göre dünya çapında 3,991 Bitcoin ATM’si mevcut ve bu sayı günde 6,4 oranında artmaktadır. ( Bitcoin ATM sayısı hızla artıyor yazısı için Tıklayınız!)


ABD 2.371 Bitcoin ATM’si ile ilk sırada yer alırken onun ardından 679 ATM ile Kanada geliyor. Bu iki ülkeyi ise 248 Bitcoin ATM’si ile Avusturya takip ediyor.

Ethereum (ETH)Lizbon’daki Web Summit’e konuşmacı olarak katılan Ethereum ve ConsenSys kurucularından Joseph Lubin, blockchain teknolojisinin interneti tamamen değiştireceğini iddia etti. Yeni oluşturulacak teknolojide internetin de artık tümüyle merkezsizleştirileceğini ancak bu projenin tamamlanması için birkaç yılın daha gerekli olduğunu ifade etti.

Lubin, Web 3.0 projesi için Ethereum teknoljisinin en uygulanabilir altyapıya sahip olduğunu söyledi. ETH ekosisteminin taban ve üst katmanlarla uyum içinde çalışabilecek bir yetiye sahip olduğunu vurgulayan Lubin, projenin tam anlamıyla hayata geçmesi için uzun bir sürecin gerektiğini ifade etti.

Ripple ve XRPRipple severler Singapur’daki FinTech Festival 2018 etkinliğinde bir araya geldi. Küresel çaptaki hızlı ve ekonomik ödeme sistemi ile nam salan Ripple etkinlik çerçevesinde sahip olduğu teknolojileri ve gelecekteki projeleri katılımcılar ile paylaştı.

Video paylaşımında, XRP sitemine dahil olan xRapid ile Ripple’ın sınır ötesi ödeme teknolojisinin nasıl çalıştığı gösteriliyor.

Tron (TRX)TRONbet, Tron ağında çok sayıda işlem gerçekleştirmeye devam ediyor. Tron ağında yayınlanan ilk DApp oyunu olan TronBet, 16 Ekim’deki lansmanından bu yana 3,3 milyardan fazla TRX ödedi.


TronBet 1,5 ayda 3.3 milyardan fazla TRX ödedi yazısı için tıklayınız!Tron’un en son piyasaya sürdüğü CoinWar (Koin Savaşı) oyunu için tıklayınız!Basic Attention Token (BAT (LON:BATS))The What Bitcoin Did programı, Basic Attention Token (BAT) ve Brave’ın kurucusu Brendan Eich ile yeni bir röportaj yaptı. Eich konuşmasında, teknolojisinin modası geçmiş, bozuk online reklam modelini nasıl değiştirebileceğini anlatıyor.

VeChain ile İlgili Haber ve UyarılarSon olarak VeChain ile ilgili haber ve uyarılar bölümüne geçiyoruz. Yeni paylaşılan videoda, Vechain ile Nike (NYSE:NKE) ve Reebok’ın tasarımcısı SBTG’nin (Sabotage) beraber geliştirdiği özel tasarım ayakkabı hakkında bilgiler veriyor.

Ayakkabıya monte edilen blockchain tabanlı çip sayesinde ayakkabının sahte olup olmadığı ve menşei kolayca anlaşılabiliyor.

VeChain ve SBTG ortak yapımı olan Geleceğin Ayakkabısı yazısı için tıklayınız!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, Ethereum, Ripple,ve VeChain ile İlgili Haber ve Uyarılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin katman 2 çözümleri, BTC’yi nereye taşıyacak? Paypal’dan, Ripple’a Rakip Yeni Ödeme Uygulaması: Xoom Dünyaca Ünlü Bankanın Yöneticisi: Ripple’ın Sınır Ötesi İşlemlerde Rakibi Yok Bitfinex 5 milyon dolar değerinde USDT tokenini EOS protokolüne aktardı Enpara, Kripto Para Yatırımcılarının Hesaplarını Kapattığı İddialarına Yanıt Verdi! XRP’nin fiyatında yüzde 2000 artış öngören çılgın teori

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır