Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brian Kelly Kurumsal Bitcoin ve Kripto Para Yatırımcılar İçin 2019’u İşaret Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brian Kelly Kurumsal Bitcoin ve Kripto Para Yatırımcılar İçin 2019’u İşaret Ediyor
Brian Kelly Kurumsal Bitcoin ve Kripto Para Yatırımcılar İçin 2019’u İşaret Ediyor

© Reuters.  © Reuters.

Brian Kelly kurumsal Bitcoin ve kripto para yatırımcılar için 2019 işaret ediyor . Peki Brian Kelly kimdir ? Brian Kelly, BKCM LLC Şirketinin Ceo’sudur aynı zamanda, CNBC de, kripto paralar hakkında uzun zamandır yorumculuk yapmaktadır. Peki 2019 da kripto para piyasalarında ne değişecek ?

Fidelity’nin Kripto Para Dünyasına Girişi “Harika Bir Haber”

Brian Kelly röportajında öncelikle Fidelity konusunu gündeme getirdi. Fidelity’nin kripto para piyasalarına girişini fantastik olarak niteledi:

”İnsanlar şimdiye kadar bilinçsiz bir şekilde kripto paralarla ilgileniyordu. Fakat Fidelity öyle plan ve projelerle karşımıza çıktı ki, hepimiz de biz gerçekten bu işi bilmiyoruz algısı oluşturmayı başardı. Fidelity piyasaya girer girmez kripto para kullanımına izin veren çeşitli ticaret platformları kurdu. Bu da insanların yavaş yavaş kripto paralara yönelmesine yardım edecek. Evet hali hazırda dünyanın her yerinde kredi kartlarımızı kullanabiliyoruz, fakat fahiş sınır ötesi işlem ücretleri ödemek zorunda kalıyoruz. Fidelity şirketi sayesinde artık bütün ihtiyaçlarımıza kripto paralar yetecek.”

Ayrıca Kelly röportajı esnasında seyircilere sunduğu raporda, dünyanın en büyük ikinci üniversitesi olan Yale Üniversitesi‘nin, kripto para fonlarına 400 milyon dolarlık yatırım yaptığının altını çizdi. Raporlarda ayrıca Harvard, Stanford ve MIT’inde kripto para piyasalarına yatırım yaptıklarının bilgisi olduğunu da dile getirdi.

BKCM CEO’su şunları ekledi:

”Kriptosfer meraklılarına şu haberi vermek isterim. Yaptığımız görüşmeler neticesinde bir çok kurumsal şirketin artık kripto pazarlarıyla yakından ilgilendiği tespitini yaptık. Bu firmaların birçoğu şimdiden kriptosfer ağına yatırımda bulundular bile.”

Brian Kelly Kurumsal Bitcoin ve Kripto Para Yatırımcılarına 2019’u Beklemelerini Söyledi

Röportaj esnasında, CNBC spikeri kripto paraların ne zaman hareketleneceği sorusunu Kelly’ye yönetti.

Brian Kelly bu soruya hazırlanmış gibiydi:

”Yakında,çok yakında piyasaların hareketleneceğini düşünüyorum. 2019’un ilk çeyreğinde piyasalar yükselecektir. Kripto para piyasasına yatırım yapan kurumların küçük çaplı kurumlar olduğunu söylemek çok zor. Hepsi artık alanlarında profesyonelleşmiş şirketler. Ayrıca dibini görmedikleri kuyuya inmeyecek kadar da tedbirliler. Bu etkenlerle beraber piyasaların 2019 başında uçuşa geçmeye başlayacağını öngörüyorum. Aynı 2017 yılında olduğu gibi.”

Bizim YorumumuzKripto paraların tarihsel gelişimine bakacak olursak, devamlı yükselen bir trend çizgisinde olmadıklarını görürüz. Bazen yıllar süren durgunluk süreçlerine girebiliyorlar. Ancak bizlerde Kelly gibi, 2019 da bu süreçten çıkacağımızı düşünüyoruz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brian Kelly Kurumsal Bitcoin ve Kripto Para Yatırımcılar İçin 2019’u İşaret Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tron Fiyatı Beş Günde Yüzde 53 Arttı ve Sekizinciliğe Yerleşti – TRX Rallisi Sürdürülebilir Mi? Kripto Para Piyasaları Düştü, Madencilik Karşıtı Çevreciler Sevindi Bitcoin Madenciliği Yapmak Artık Hiç Olmadığı Kadar Zor! 30 Ekim Bitcoin analizi: BTC kritik üçgen formasyonunda 10 milyar dolara yön veren şirketin yöneticisinden Bitcoin yorumu Bitcoin fiyat düşüşü: Binance CEO’su medyayı suçlarken analistler düşüşü teknik açıdan değerlendiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır