Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brian Kelly; Bitcoin Cash Daha Fazla Kullanılabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brian Kelly; Bitcoin Cash Daha Fazla Kullanılabilir
Brian Kelly; Bitcoin Cash Daha Fazla Kullanılabilir

© Reuters.  Brian Kelly; Bitcoin Cash Daha Fazla Kullanılabilir© Reuters. Brian Kelly; Bitcoin Cash Daha Fazla Kullanılabilir

Kripto paralara odaklanmış bir yatırım şirketi olan BKCM LLC’nin kurucusu ve CEO’su Brian Kelly, 21 Mayıs tarihinde CNBC’de Bitcoin Cash (BCH) için yükseliş sinyali verdi.

Cumartesi günü, BCH madencilerinin BCH geliştirme fonu için fon sağlama amaçlı bir toplantı düzenledikleri bildirildi. Kelly, madencilerden aldıkları ödülün bir kısmını tahsis etmek ve BCH ekosistemini genişletmek için yatırım yapmak istediklerini dile getirdi. Fon geliştirme, kripto paranın değerinin yükselmesine yardımcı olabilir. Kelly şöyle devam etti:

“Blokzincirleri nasıl değer kazanıyor. Faydalılığın değere dönüştüğü durumlarda daha fazla kullanım durumu elde edersiniz. Bu, bitcoin cash için pozitif bir etki olabilir.”

5 Mayıs’ta Bitcoin Cash fiyatı 1600 dolara yükseldikten sonra, BCH 50 günlük SMA’ya düştü ve 650 $ hedefi olan bir baş ve omuz deseni oluşturdu. Son 24 saatte, 1290 $ ‘dan 1205 $’ a neredeyse yüzde %5,8 oranında değer kaybetti. Yine de, 760 dolar olan nisan ayı seviyesinden hala önemli ölçüde daha yüksek değerde.

BCH, ölçeklenebilirlik problemini çözmek için yapılan Bitcoin hard fork sayesinde, 2017 ortalarında kurulan peer-to-peer (eşlerarası) bir dijital para birimidir. Yükseltilmiş fikir birliği kuralları ile BCH, daha fazla işlemin yapılmasına izin vererek işlevselliğini artırabilir.

Bitcoin Cash hakkında daha detaylı bilgi için bu yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz…

Brian Kelly; Bitcoin Cash Daha Fazla Kullanılabilir isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brian Kelly; Bitcoin Cash Daha Fazla Kullanılabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güçlü Bitcoin Borsasından 32 Kripto Paraya Uyarı Kripto paraların Mart ayı performansları nasıl gerçekleşti? Hacker’lardan el koyduğu Bitcoin’le dünyanın en zengin ikinci ülkesi oluyor Bitcoin Yeniden 8.000 Doları Aştı! Şimdi Ne Olacak? Hedef 9.600 Dolar mı? SEC Başkanı Jay Clayton, Ethereum’a onay verdi Bitcoin’deki Sert Düşüş Coinbase’in Sistemlerini Çökertti!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır