Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası 20 Kişiyi İşten Çıkardı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası 20 Kişiyi İşten Çıkardı
Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası 20 Kişiyi İşten ÇıkardıTicaret hacmi bakımından Brezilya‘nın en büyük kripto para borsası olan Mercado Bitcoin, ekibindeki “en az 20 çalışanı” işten çıkarma kararı aldı. Şirketin bundan böyle odak noktasını değiştireceği ve çok daha “profesyonel” bir hizmet vermek istediği düşünülüyor.

Yerel haber kaynaklarından Portal do Bitcoin, borsanın eski çalışanlarıyla bir görüşme yaptı ve işten ayrılan kişilerin şirket hakkındaki yorumlarını sordu. Eski çalışanlardan biri, işten çıkarılma sürecinin “korkunç” geçtiğini ve süreç sırasında çok fazla kişinin “ağladığını” söyledi.

Eski çalışanların yaptıkları yorumlara göre şirket bu haftanın başlarında kıdemli yöneticileri, ilerleyen günlerde de diğer çalışanları işten çıkarmaya başladı. Şirket işten çıkarmalarla ilgili yaptığı açıklamada yeni bir pazarlama stratejisi ve insan kaynakları stratejisi oluşturmaya çalıştığını ve bu yüzden böylesine adımlar attığını belirtti.

Çalışanların açıklamalarına göre şirketin böyle bir yol izleyeceği aslında birkaç ay önceden belliydi. Şirket son birkaç aydır çalışanlara atadığı iş yükünü azaltıyor, ortaya koyulan çeşitli projeleri de rafa kaldırıyordu:

“Yeni yeni süreçler ve sunumlar hazırlamıştık ama bunların hiçbirinde ilerleme olmadı. Bir saat içerisinde yaptığımız şeyleri iki günde yapmaya başlar olduk. Çalışanlardan bazıları cidden aylak kalmıştı. Elimde yapacak hiçbir iş yoktu.”

Şirket, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda bu sürecin pazarlama ve insan kaynakları gibi alanlarda yeni gelişmelere imza atmak için gerekli olduğunu vurguladı. Ayrıca yine şirketin açıklamalarına göre “danışmanlar ve diğer hizmet sağlayıcılar da dahil edildiği zaman” yaklaşık 20 kişi işten çıkartılmış oluyor.

Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası 20 Kişiyi İşten Çıkardı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brezilya’nın En Büyük Kripto Para Borsası 20 Kişiyi İşten Çıkardı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Bitcoin borsası Coinbase’de inanılmaz işlem rekoru Uzman Görüşü: Ethereum Tahtını Bu Projelere Kaptırabilir STO Nedir? Verge XVG yeni ortaklar ile piyasaya tekrar dönüş yapıyor Bitcoin, Kripto Savunucusunun Colorado Valisi Seçilmesiyle Yükseldi Lider kaldıraçlı Bitcoin borsası, üç farklı ülkede yasaklandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır