Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bloomberg: Anahtar Göstergeler Bitcoin Fiyatının Düşebileceğini Gösteriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bloomberg: Anahtar Göstergeler Bitcoin Fiyatının Düşebileceğini Gösteriyor
Bloomberg: Anahtar Göstergeler Bitcoin Fiyatının Düşebileceğini Gösteriyor

© Reuters.  © Reuters.

Bloomberg tarafından yayınlanan bir rapora göre, anahtar fiyat hareketi göstergeleri Bitcoin fiyatının düşebileceğini gösteriyor.

Raporda “Bitcoin için uzun vadeli alım talebini işaret eden teknik göstergeler bozuluyor” ve bu nedenle alım baskısı artabilir. Bloomberg, seminal kripto’nun Hareketli Ortalama Yakınsama Ayrışması (MACD) göstergesinin Şubat ayının ortasından bu yana aşağı yönlü hareket ettiğini belirtiyor.

MACD, bir menkul kıymeti fiyatının iki hareketli ortalaması arasındaki ilişkiyi gösteren ve trendi izleyen bir momentum göstergesi.

Bitcoin 4.000 dolar seviyesini önceki haftalarda birkaç kez test etti, ancak henüz önemli bir süre boyunca bu seviyenin üstünde tutunmayı başaramadı. Bloomberg, Bitcoin bu seviyeyi geçene kadar satış baskısı ile karşı karşıya kalacağının muhtemel olduğunu belirtiyor. Bloomberg analisti Mike McGlone şöyle diyor:

“Tüm endüstri daha düşük fiyatlara gitme yolunda olgunlaştı. Koşullar bir önceki yılın Kasım ayına benziyor. Fiyatlar dar aralıklarla güçleniyor.”

Diğer endüstri uzmanları, yatırımcıların paralarını altcoin’leri taşımak için Bitcoin’i beklediklerini belirtti. EToro kıdemli piyasaya analisti Mati Greenspan şunları söyledi:

“Sadece şu anda yatırımcıların bazıları küçük token’larda daha fazla potansiyel görüyorlar. Kripto kışın doruğuna yaklaştığımız şu dönemde yani son birkaç hafta içinde muhteşem kazançlar sağlayan bazı altcoin’ler olduğunu görüyoruz.”

CoinMarketCap’in verilerine göre, Bitcoin fiyatı şu anda 3.915 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bitcoin fiyatı son 24 saatte yüzde 0,41 arttı.

The post Bloomberg: Anahtar Göstergeler Bitcoin Fiyatının Düşebileceğini Gösteriyor appeared first on Coinkolik.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bloomberg: Anahtar Göstergeler Bitcoin Fiyatının Düşebileceğini Gösteriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ICON (ICX) Seul Yönetimi İle 3 Anlaşma Yaptı Zcash Ağında Sınırsız Sayıda ZEC Üretimi Sağlayan Sistem Açığı Tespit Edildi ve Giderildi! Hindistan, Bitcoin’den Rupi’nin İstikrarını Bozacağı İçin Korkuyor Kripto Para Borsası Gate.io, Ethereum Classic’e Yapılan Yüzde 51 Saldırısını Onayladı ve Fonları Ödeme Vaadinde Bulundu Visa, Ripple (XRP) Ortağını Satın Aldı, Hissenin Değeri 4 Katına Çıktı Beklenen Altcoin Sezonu Bitcoin Engeline Takıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır