Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Yanlısı Yeni Vali, Colorado Eyaletinin Kripto Para Kabul Etmesini İstiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain Yanlısı Yeni Vali, Colorado Eyaletinin Kripto Para Kabul Etmesini İstiyor
Blockchain Yanlısı Yeni Vali, Colorado Eyaletinin Kripto Para Kabul Etmesini İstiyorGeçtiğimiz günlerde yapılan ABD ara seçimlerinde, hem ülke hem de kripto para birimleri ve blockchain için oldukça değişik ve olumlu sonuçlar elde edildi. ABD kongre üyelerinden Jared Polis, daha önce blockchain ve kripto para birimleri ile ilgili verdiği demeçleri ile, kripto dostu kongre üyesi olarak bir üne bile sahip olmuştu.

6 Kasım gecesi yapılan ara seçimlerde Colorado’nun yeni Valisi seçilen Jared, eyaleti kripto para kabul edilen bir bölge haline getirmek istiyor. Polis, vali adayı iken başlattığı kampanyası boyunca, Blockchain’in Colorado eyaletinin merkezinde olmasını istediğini bir kaç defa belirtmişti. Yeni vali bunun yanı sıra blockchain teknolojisini ve bununla ilgili girişimleri hızlandıracak düzenleyici çerçeve geliştirmek istediğini ve bunun yanı sıra kripto para birimlerinin de eyalet için görüşülecek konulardan olduğunu aktardı.

Polis daha önce üç adet teknoloji startup’ı kurdu ve endüstriye az çok hakim. Polis’in kurduğu startup firmalarının iki tanesi yüzlerce milyon dolar kazandı ve kendisinin aslında başarılı bir girişimci ve endüstri insanı olduğunu da kanıtladı.

Polis’in yanı sıra kendi kampanyasını fonlamak için Bitcoin ve kripto para bağışları kabul eden ve bu yüzden eleştirilere maruz kalan Teksas valisi Greg Abbott da ofise tekrar seçilerek bir zafer elde etti.

Şimdilik yapılan bu ara seçimler kripto para sektörü için olumlu olarak gözükse de, büyük resmi zamanla görebileceğiz.

Blockchain Yanlısı Yeni Vali, Colorado Eyaletinin Kripto Para Kabul Etmesini İstiyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Yanlısı Yeni Vali, Colorado Eyaletinin Kripto Para Kabul Etmesini İstiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu Grafikler, Bitcoin Boğaları İçin Düşen Bir Kama Paterni Çiziyor İşte Bitcoin ve Altcoin Tahmin ve Tavsiyelerine En Çok Güvenilen 10 İsim Ünlü Bitcoin Boğası: “BTC, 2021’e Kadar Facebook Sayesinde 100.000 Dolara Ulaşacak TOP 3 fiyat tahmini: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) – Alıcılar karlarını düzeltmeli mi? Kripto Para Piyasası Hacmi 3 Milyar Arttı Sözde Yerli Kripto Para Turcoin’den 1 Milyar TL’lik Vurgun

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır