Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance’in Yaptığı Hard Fork Destek Haberi Sonrası, Bitcoin Cash Yüzde 7’den Fazla Arttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance’in Yaptığı Hard Fork Destek Haberi Sonrası, Bitcoin Cash Yüzde 7’den Fazla Arttı
Binance’in Yaptığı Hard Fork Destek Haberi Sonrası, Bitcoin Cash Yüzde 7’den Fazla Arttı2 Kasım tarihinde boğalar, piyasa hacmine göre dördüncü kripto para birimi ve lider Bitcoin‘in hard fork’u Bitcoin Cash‘in yüzüne güldü.

Bitcoin Cash basın saatine göre %6,78 artışa geçti ve toplam piyasa hacmi 18.485 milyar dolara çıkarken, birim fiyatı da 0,459774 doları gördü. Lider Bitcoin düşüşe geçmişken Bitcoin Cash’in böylesine yükseliş geçmesinin sebebi ise, gelecek olan hard fork ve hard fork’a destek vereceğini açıklayan dünyanın en büyük borsalarından birisi, Binance.

Bitcoin 15 Kasım tarihinde planlı hard fork’a gidecek ve bir çok firma şimdiden buna göre pozisyon almakta. Şu an mevcut problem ise BCH’nin yönetimi konusunda iki farklı fikrin bulunması ve iki farklı ekibin iki farklı konuda ısrarcı olması. Bu da Bitcoin ABC ekibi ile Bitcoin SV ekibinin anlaşamamasından dolayı, ağın ayrılması anlamına gelmekte.

Bugün içerisinde söz konusu hard fork esnasında bütün Bitcoin Cash işlemlerini durduracağını açıklayan donanım cüzdanı Ledger’ın aksine, Binance BCH’ye tam destek vereceğini duyurdu.

Binance gibi bir platformun destek vermesi, Bitcoin Cash için boğaları getirmeye yetti de arttı bile. BCH, CoinMarketCap verilerine göre top 10 kripto para birimi arasında en çok yükseliş yaşayanlardan bir tanesi ve  onun peşinden basın saatine göre %3’ün üzerinde artış yaşayan Litecoin gelmekte.

Binance’in Yaptığı Hard Fork Destek Haberi Sonrası, Bitcoin Cash Yüzde 7’den Fazla Arttı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance’in Yaptığı Hard Fork Destek Haberi Sonrası, Bitcoin Cash Yüzde 7’den Fazla Arttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

XRP 5% düşüşle 0,34931 seviyesinin altına geriledi Blockchain Geliştiricilerinin Maaşı 180,000 Dolara Ulaştı Dublin’in Tramvay Sisteminin İnternet Sitesini Hackleyen Siber Suçlular, Bitcoin Fidyesi Talep Ediyor! McAfee Kaçmaya Devam Ediyor: Yeni Ülkede Novogratz Bitcoin’de yaşanabilecek bir sonraki düşüş için uyardı Bitcoin 0,69% artışla 9.174,3 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır