Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Stok Alımı Durduruldu

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Blockchain Stok Alımı Durduruldu
Blockchain Stok Alımı Durduruldu

SEC, Hong Kong merkezli UBI firması Blockchain ticaretini durdurdu.

Boomberg tarafından daha öncede bildirildiği gibi, UBI teknolojiyi kullanan bir ürün izleme sistemi geliştirdiğini açıklamıştı.ABD mevzuatının verdiği bilgiye göre, bu sabah saat 09:00’dan itibaren 22 Ocağa kadar dondurulmuş olan hisse senetlerinin alım satımı yapılacak.

SEC, geçen yıl MarketWatch’a göre fiyatının %2000’den fazla arttığı görüldü şirketin hisse senedi etrafında yaptığı kamuya açık dosyalama ve pazarlama faaliyetleriyle ilgili sorular nedeniyle ticareti durduracağını söyledi.

UBI’dan gelen açıklamada;

“Komisyon, en azından Eylül 2017’den bu yana, UBIA tarafından, şirketin ticari faaliyetleri ile ilgili olarak komisyon’a yapılan dosyalarda iddiaların doğruluğuyla ilgili sorular ve  Kasım 2017’den bu yana şirketin A Sınıfı hisse senetlerindeki alışılmadık ve açıklanamayan piyasa faaliyeti bulunduğundan bahsetti.”

UBI blockchain SEC’in dondurduğu hisse senetlerinin ticaretine son veren şirket oldu. Geçen ay açıklamalarının doğruluğuyla ilgili sorular istenerek geçici olarak birkaç başka firmanın ticaretini durdurdu.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Stok Alımı Durduruldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto madencileri ayı piyasasında hayatta kalmak için mücadele ediyor Tether 300 milyon dolarlık USDT daha piyasaya sürdü TRON, 100 Milyon Dolarlık Gaming Fonunu Duyurdu! Binance Deposit; Kriptolarınızı Faizle Ödünç Verin (Lending) İspanya Regülatörü, ICO’lar Konusunda Yatırımcıları Uyardı Alex Krüger: “Bitcoin ilk alım bölgesine doğru yöneliyor.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır