Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Sektörü 2019’un Büyüyen Sektörlerinden Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain Sektörü 2019’un Büyüyen Sektörlerinden Olabilir
Blockchain Sektörü 2019’un Büyüyen Sektörlerinden Olabilir

© Reuters.  © Reuters.

Blockchain 2018’de pek fazla ilerleme kaydeden bir teknoloji olmadı. Bunun birçok farklı sebebi oldu ve bazı teknoloji firmaları tarafından yapılan olumsuz açıklamalar ve bazı kimseler tarafından yapılan ”Blockchain geleceğin teknolojisi değil bir aldatmaca” yorumları çok etkili oldu. Blockchain teknolojisinin yıl içerisinde kullanılabilecek olduğu alanlar ise dev şirketler tarafından tek tek araştırıldı ve en çok nerelerde kullanılabilecek olduğu, güvenlik konusunda ne kadar güvenilebilir teknoloji olduğu konusunda araştırmalar yapıldı.

Almanya Maliye Bakanlığı tarafından yapılan araştırmalarda da Blockchain teknolojisinin gelecekte kendisini geliştirmesi ile birlikte çok fazla kullanılabilecek yararlı teknolojilerden bir tanesi olarak lanse edildi. İngiltere ise bu teknoloji ile ilgili olarak kamuya açık veriler ile 2018 yılının ortalarında testlere başladığını açıklayarak, Blockchain teknolojisini gelecekte vatandaşları için kullanabilecek olduklarını açıkladı.

Blockchain 2018’de istediği değeri göremedi
Blockchain, 2018 yılında hem istediği, hem hakettiği değeri göremedi. Bunun nedenleri arasında birçok farklı neden bulunsa da, geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan bu teknolojinin 2019 yılında tercih edilme ve test edilme rakamlarında ciddi artışlar beklenmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Sektörü 2019’un Büyüyen Sektörlerinden Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rüzgar Ripple’ın Lehine Esiyor. xRapid Kullanan 4. Dev Açıklandı Consensys, Asteroid Madenciliği Şirketini Satın Aldı Bitcoin Ayıları Devre Dışı Bıraktı: İşte Ünlü Analiste Göre Karşılaşabileceğimiz Senaryolar SEC üyesi Peirce, kripto piyasalarının kendi kendini düzenleme eğiliminde olduğunu savundu Dev Bitcoin Cüzdanı Ledger’da Beklenen Gün Geldi! 7 Ocak’ta Ne Açıklanacak? Bitcoin Piyasasının Gizli İtici Gücü OTC Piyasası Mı? İşte Şaşırtıcı Sonuçlar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır