Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Borsası Coinbase BAT Tokeni Mi Listeliyor? BAT Token Fiyatı Yükseliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Borsası Coinbase BAT Tokeni Mi Listeliyor? BAT Token Fiyatı Yükseliyor
Bitcoin Borsası Coinbase BAT Tokeni Mi Listeliyor? BAT Token Fiyatı Yükseliyor


Bitcoin borsası Coinbase BAT (LON:BATS) tokeni sıradaki coin olarak belirlemiş olabilir mi? Sırada BAT mı var kimse bilmiyor ama söylenti çoktan aldı yürüdü.

Bitcoin Borsası Coinbase BAT Tokeni Listelemeye Mi Hazırlanıyor?Geçen ay itibariyle Brave Browser’ın 4 milyon aktif kullanıcıya ulaştığını biliyor muydunuz? Bu durum Brave’in toplumsal kabulü için çok önemli bir gösterge. Brave dün Cromium tabanlı yeni bir versiyon yayınladı. Yeni versiyon Chrome ile uyumlu tüm eklentileri çalıştırıyor. Brave bu yolla Dünya’nın en büyük tarayıcısından yüklü miktarda kullanıcı koparmayı planlıyor.

Resmi duyurudan öğrendiğimize göre Muon bazlı eski versiyon artık Brave sitesinden indirilebilir değil. Bu versiyonu kullananlara Chromium tabanlı yeni versiyona geçinceye kadar önemli güncelleme desteği sunulmaya devam edecek. Yeni versiyounun eskisine nazaran %22 daha hızlı olduğunu da sözlerimize ekleyelim.

Sıradaki Coin BAT Mı?Coinbase diğer 4 dünle birlikte BAT’ı da inceleyeceklerini duyurdukları günden bu güne kadar söylentiler hız kesmeden devam ediyor. Coinbase’in Dünya’da en prestijli kripto borsası olması, listelediği coine ilave şöhret kazandırdığı biliniyor. Hal böyle olunac gözler bir an olsun Coinbase’in üstünden çekilmiyor.

Aslında geçtiğimiz Mart ayında Coinbase BAT’ın bir hizmet tokeni olduğu yönündeki görüşlerini deklare etmişti.

“Tokenlerin geleneksel varlık sınıflarından bir farkı da, bu varlıkların fayda sağlamaya doğru gidecek bir yol sunabilmesidir. Bi diğer deyişle, tokenler hizmete erişim sağlama maksadıyla kullanılabilir ve değerleri de sundukları hizmet üzerinden tanımlanabilir. Örneğin, veri depolama alanına erişmek veya kullanıcıları reklam almaya yönlendirmek için tokenler kullanılabilir.”

Coinbase’de Neden Önce ZRX Listelendi? Sırada Hangisi Var?

Fazla spekülasyon yapmaya gerek yok, lakin bu söylemler bile BAT’ın piyasadaki nadide yerini açıklamak için yeterli. BAT’ın ayrıca tanıtım için kurduğu yasal bir ekibi de var. Bu ekip her platformda BAT’ın bir tahvil olmadığını anlatmakla mükellef. Ve işlerini de son derece iyi yapıyorlar. Bu yüzdendir ki şu an Coinbase’in kapısından geçmeye en yakın coin konumunda.

Coinbase 0x (ZRX) ile ilk kez bir ERC20 tokeni listelemişti. Şimdi de bir diğer ERC20 tokeni olan BAT’ı listelemek için çalışmalarına devam ediyor. Lakin SEC henüz BAT’ın tahvil olup olmadığına karar vermiş değil. Coinbase’in ise SEC’in kararını bekleyeceği düşünülmüyor.

BAT token bu söylentilerin etkisiyle son 4 gündür yükseliş trendine girdi. 15 Ekim tarihinde 0.17 dolar değerinden işlem görürken bugün yani 19 Ekim tarihinde en yüksek 0.24 dolar değerini gördü. Bu fiyatlarda %47 yükseliş demek. Yazı yayına hazırlandığı sıralarda 0.23 dolar değerinde olan BAT son 24 saat içinde %10.97’lik yükseliş yakaladı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Borsası Coinbase BAT Tokeni Mi Listeliyor? BAT Token Fiyatı Yükseliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS 22% oranında düştü Panik yok! Bitcoin BTC fiyat düzeltmesi yapıyor Kripto kışına rağmen kripto ATM sayıları sürekli büyüyor İngiltere’deki Finans Otoritesi: ‘Kripto Paraların Faydalarından Yararlanılabilir’ BBVA Yetkilisi: Kripto Para Birimleri ”Mükemmel” Ama Genellikle Yasadışı Etkinlikler İçin Kullanılmakta Ethereum, Bitcoin’i ikiye katlıyor: Geliştiricilerde lider

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır