Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain, Dünyanın En Büyük Danışmanlık Firmalarından Olan Deloitte’nin Listesine Giriş Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain, Dünyanın En Büyük Danışmanlık Firmalarından Olan Deloitte’nin Listesine Giriş Yaptı
Blockchain, Dünyanın En Büyük Danışmanlık Firmalarından Olan Deloitte’nin Listesine Giriş Yaptı

2/2


2/2


Deloitte, dünyanın en büyük danışmanlık firmalarından birisi olan Deloitte’nin hazırladığı ve 16 Ocak tarihinde yayınladığı Tech Trends 2019 listesine giriş yapmayı başardı.

Söz konusu listedeki yazıda, ”ileri seviyede ağ kurma, dijital geleceğimizin isimsiz kahramanı” olarak betimlenmekte ve blockchain teknolojisi de bunun bir parçası olarak vurgulanmakta. Toplamda 25 defa blockchain teknolojisinden söz eden listede, blockchain’den önemi her geçen gün artan ve ana akım kabule doğru emin adımlarla ilerleyen bir teknoloji olarak bahsediliyor.

Deloitte’nin hazırlığı raporda bunun yanı sıra geçtiğimiz yıl International Data Corporation tarafından yapılan bir araştırmaya da değinilmekte. Söz konusu araştırmada 2021 yılında dünya çapında blockchain çözümlerine harcanacak miktarın 9.7 milyar dolara ulaşacağı vurgulanmaktaydı. International Data Corporation tarafından dikkat çekilen bir başka nokta ise, 2022 yılına kadar blockchain odaklı harcamaların 11.7 milyar dolara ulaşacağı olmuştu.

Deloitte, ”zamanında web, iletişim için ne ifade ettiyse, blockchain de günümüzde güven konusunda aynı seviyeye denk geliyor” ifadesi ile, ”sadece işletmeleri ve kurumları değil, aynı zamanda insanların nasıl iletişime geçtiğini de değiştiren bu yıkıcı teknolojinin” çok parlak bir geleceği olduğunun altını çizmekte.

Blockchain temel olarak kripto para birimlerini alt yapısını oluşturan bir teknoloji olarak popüler olsa da, aslında çok daha farklı alanlarda kullanım görmekte ve birçok hükümet ile kuruma göre kripto paralardan çok daha parlak bir geleceğe sahip. Geçtiğimiz tarihlerde Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan da konu hakkında açıklamalarda bulunmuştu.


İlgili haber:
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Blockchain Müjdesini Verdi!

Blockchain, Dünyanın En Büyük Danışmanlık Firmalarından Olan Deloitte’nin Listesine Giriş Yaptı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain, Dünyanın En Büyük Danışmanlık Firmalarından Olan Deloitte’nin Listesine Giriş Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’da 265 dolar desteği oldukça önemli Bitcoin Yükseliyor; İsviçre Bankası Julius Baer Kripto Pazarına Giriyor Tarih tekerrür ederse Bitcoin 28 bin dolara çıkabilir… Riccardo Spagni: Monero Bir Yatırım Değil, Para Birimidir Ripple (XRP)’da rekor sayıda müşteri işlemi gerçekleşti! Bakkt’ın sessiz sedasız ilerleyen Bitcoin planı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır