Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Block.one CEO’su: Blockchain Devrimsel bir Teknoloji

Ana Sayfa » GÜNCEL » Block.one CEO’su: Blockchain Devrimsel bir Teknoloji
Block.one CEO’su: Blockchain Devrimsel bir Teknoloji

2/2


2/2


26 Eylül tarihinde, EOS kripto para biriminin arkasındaki firma olan Block.one‘ın CEO’su Brendan Blumer, Londra’da gerçekleştirilen BLockchain Live 2018 etkinliğinin açılış konuşmasını yaptı.

Brendan Blumer konuşmasına Blockchain Live’ın önceki yıla kıyasla üç kat daha fazla büyüdüğünü ifade ederek başladı. Kendisi bu kadar hızlı büyüyen bir topluluğun üyesi olmaktan ve ”olağan dışı” süreci ilk elden görmekten dolayı gurur duyduğunu da belirtti.

Brendan daha sonra blockchain’in tamamiyle yeni bir teknoloji olup herkes tarafından herhangi bir ön koşul olmadan kabul gördüğünü ve insanların hayatlarının büyük bir kısmında yer edindiğini ifade etti. Başarılı CEO açıklamalarının devamında şunları iletti:

”Toplum için düzenleme ne ise, veri için de blockchain odur. Belki de bu yüzden blockchain, teknolojinin kendisinin yerini alıp bir hareket, sosyal ve ekonomik bir hamle haline geldi. Ve biz bu devrimsel teknolojinin daha şeffaf, daha verimli ve daha iş birlikçi bir dünya fırsatı sunduğunu görmekteyiz.”

Brendan açıklamasının devamında blockchain’in aslında bütün toplum için ileride büyük şeyler başaracağını, devasa kurumların artık hissedarlar tarafından değil de, gerçekten kullanıcılar tarafından yönetileceğini vurguladı.

Block.one özellikle geçtiğimiz 3 ay içerisinde EOS ağının yönetimi konusunda ciddi sıkıntılar  yaşamıştı hatta buna bağlı olarak 2018 yılı içerisinde dört üst düzey yöneticisinin istifası ve yeni bir firma kurması şoku ile karşılaştı.


İlgili haber:
EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti

Block.one CEO’su: Blockchain Devrimsel bir Teknoloji isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Block.one CEO’su: Blockchain Devrimsel bir Teknoloji - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Nasdaq Duyurdu: Kripto Para Piyasasına Odaklı İki Yeni Endeks Daha Sunulacak! Bitcoin Düşüş Yaşasa da 4 Bin Doların Üstünde Kalmaya Devam Ediyor Coinbase Kripto Para Borsasını, XRP’yi Listelemekten Alıkoyan Sebep Ne? Bitcoin’in günlük işlemlerindeki rekor artış 2019 için ne vaat ediyor? Bitcoin’de çöküşü bilen analistten dudak uçuklatan Ripple (XRP) tahmini Büyük Buffett Yemeğine Bir Davetli Daha

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır