Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BlackRock, Kripto Para Yatırımcıların ‘Tam Kayıp’ Konusunda Uyardı

Ana Sayfa » GÜNCEL » BlackRock, Kripto Para Yatırımcıların ‘Tam Kayıp’ Konusunda Uyardı
BlackRock, Kripto Para Yatırımcıların ‘Tam Kayıp’ Konusunda Uyardı

© Reuters.  © Reuters.

Investing.com – Dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, yatırımcıların kripto para yatırımını sadece her şeylerini kaybetmeyi göze aldıkları takdirde düşünmeleri gerektiği konusunda uyardı.

BlackRock Baş Yatırım Stratejisti Richard Turnhill, Bitcoin’in yatırım portföylerinde yer almak için fazla genç olduğunu belirtti.

“Ana akım yatırım portföylerinde yer alacağını düşünmüyoruz” diyen Turnhill, kriptopara piyasalarındaki volatilitenin ABD hisse senedi piyasalarının kriz dönemindeki hareketlerini “neredeyse durağan gibi” gösterdiğini belirtti.

Turnhill; “Kripto paraların, piyasalardaki yerinin oluşmasıyla birlikte geniş çaplı kullanım alanı olacağını düşünüyoruz” dedi.

“Blokzincir teknolojisi kişiden kişiye güvenli para transferini beraberinde getirerek lojistik, ilaç sektörü ve finans hizmetleri gibi birçok sektörde kullanılma imkanı sunuyor ancak hala gelecekteki durumunu garantiye alması için zamana ihtiyacı var.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BlackRock, Kripto Para Yatırımcıların ‘Tam Kayıp’ Konusunda Uyardı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tone Vays’ten altcoin yatırımcıları için 2020 uyarısı Analistlere göre Ethereum’da alım fırsatı kapıda! Dev Röportaj: SIRIN Labs’da Tam Olarak Ne Oluyor? Excel’de Para Birimleri Arasına Bitcoin Katıldı Bitcoin Üzerinden Borç Almak İster miydiniz? Meksika’nın İlk Blockchain Birliği Kuruldu – Teknoloji Yayılmaya Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır