Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bittrex, Malta’da Yeni ve AB Tarafından Denetlenen Borsasını Açıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bittrex, Malta’da Yeni ve AB Tarafından Denetlenen Borsasını Açıyor!
Bittrex, Malta’da Yeni ve AB Tarafından Denetlenen Borsasını Açıyor!Dünyaca ünlü ve ABD menşeli kripto para borsası Bittrex‘in Malta şubesi olan Bittrex International, bugün yaptığı bir duyuru ile Malta içerisinde açılacak olan yeni kripto para borsasını resmen tanıttı.

 Token’ler Hızlı Bir Şekilde Onaylanacak
Yapılan duyuruya göre, platformun en önemli noktalarından ve özelliklerinden birisi, hızlı token onayı olacak. Normalde diğer kripto para borsalarında aylarca süren token onay ve listeleme süreci, yeni borsada ”haftalar” içerisinde yapılabilecek. Adayların sadece ”temel listeleme formunu” doldurması ve daha sonra ekip tarafından yapılacak değerlendirmeyi beklemesi gerekiyor.

Yeni kripto para borsasının bir diğer önemli özelliği ise ABD vatandaşlarının kullanıma açık olmayacak olması. Bunun yanı sıra borsa içerisinde orijinal Bittrex platformunda bulunmayan tokenlere de erişim sağlanabilecek. Tabii ki bunun temel nedeni ABD içerisindeki katı düzenlemelere rağmen, Malta içerisindeki daha kripto para dostu hükümet yetkilileri ve yasalar.

Malta özellikle 2018 yılının başından beri kripto para ve blockchain konusunda ciddi bir adım kat etti ve dünyanın sayılı ülkelerinden birisi haline geldi. 2018 yılı içerisinde küçük ada ülkesine kurulan platformlar arasında dünyanın en büyük kripto para borsası Binance de bulnmakta.

Bittrex, Malta’da Yeni ve AB Tarafından Denetlenen Borsasını Açıyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bittrex, Malta’da Yeni ve AB Tarafından Denetlenen Borsasını Açıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altın tutkunundan Bitcoin ve altın için ilginç anket… Telekomünikasyon Devinden Blockchain’li Su Arıtma Cihazı Geliyor CBOE ve CME’nin Bitcoin Vadelilerinin Hacmi, Kurulduğu Günden Bugüne En Düşük Seviyelere Geriledi Bitcoin’in ”Deneysel Projesi”, Resmen İran Sınırlarına Giriş Yaptı! Sahte Satoshi yeni bir iddia ile tekrar gündemde Ethereum Fiyatı 350 Doları Geçecek mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır