Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bittrex, ADA ve ZEN için Dolar Seçeneği Ekledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bittrex, ADA ve ZEN için Dolar Seçeneği Ekledi
Bittrex, ADA ve ZEN için Dolar Seçeneği Ekledi


Kripto para borsası Bittrex, yaptığı açıklama ile Cardano ve Zcash için fiat para seçeneğinin platforma getirildiğini duyurdu. Bu yılın mart ayında dolar çekim seçeneğini çeşitli uyum süreçlerini sağladıktan sonra platforma getiren Bittrex, bu hamlesi ile kendini diğer kripto para borsalarından ayırmaya çalışıyor.

Bittrex’in resmi Twitter hesabından konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

”Cardano (ADA) ve Zcash (ZEN) için dolar seçeneğinin eklendiğini gururla duyuruyoruz! Uygun Bittrex hesapları, artık bu yeni opsiyondan faydalanacak.”

Bittrex, 4 Eylül tarihinden önce açılmış hesaplar için dolar seçeneğinin aktif olacağını duyururken, KYC süreçleri sebebiyle borsanın 4 Eylül sonrası açılan hesapları incelemek durumunda olduğunu ve bundan dolayı bu hesapların şu an için bu fonksiyondan faydalanamayacağı belirtildi.

Kullanıcıların banka hesaplarının onaylanması durumunda ancak Bittrex’e dolar yatırıp çekmek mümkün olacak. Borsanın bu noktada, işini sağlama aldığı ve potansiyel sıkıntılı süreçlerden korunmak amacıyla böylesi bir hamle yaptığı belirtiliyor.

Dolar piyasaları, son dönemde USDT’nin yerine kuvvetli bir alternatif olarak yer almaya başladı. Tether’in yaşadığı problemli durumlar ve Tether hakkında bitmek tükenmek bilmeyen komplo teorileri, borsaları böyle bir şeye yönlendirmiş gibi duruyor. Özellikle de kripto para piyasalarının düşmeye devam etmesi ile birlikte, itibari paranın rol aldığı trading miktarında da çok ciddi düşüşler gözleniyor.

Bittrex, hatırlanacağı üzere de daha önce 252 bin dolarlık kaybı ödemediği için Bitcoin Gold’u borsadan çıkardığını açıklamıştı.


İlgili haber:
Kripto Para Borsalarından Bittrex, Bitcoin Gold’u Platformdan Çıkardı

The post Bittrex, ADA ve ZEN için Dolar Seçeneği Ekledi appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bittrex, ADA ve ZEN için Dolar Seçeneği Ekledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin Halk Bankası Araştırmacısı: ‘Yuan Destekli Sabitkoin Fikri Değerlendirilmeli’ Koin Bülteni Yayın Alışkanlığı Değişiyor Youtube’un En Büyük Analistinin Bitcoin Tahmini! Son Dakika: Ripple, Ethereum, Litecoin, Stellar, TRON ve IOTA Haberleri Hong Konglu Firma Kripto Paralar için Sigortalı Saklama Hizmeti Sunmaya Başladı Stiglitz: Facebook’un Kripto Parasına Güvenen Aptaldır Facebook’un Kripto Parası 19 Milyar Dolar Ek Gelir Sağlayabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır