Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu

Ana Sayfa » GÜNCEL » BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu
BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu

© Reuters.  BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu© Reuters. BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu

Blockchain tabanlı ödül platformu BitRewards, satışını başlatıyor

BitRewards, kullanıcı ödülleri alanında başarılı bir şekilde işlev görmekte olan küçük ve orta boyutlu e-ticaret işletmeleri için geliştirilmiş bir platform olan GIFTD’ye dayanıyor. Ekip beş yıldan uzun bir süredir ürün geliştirme işinde faaliyet gösteriyor. Böylece piyasanın ve müşterilerin ihtiyaçlarına hakim olmayı başaran ekip sahip olduğu uzmanlık sayesinde müşterilerine kaliteli pazarlama çözümleri sunuyor.

Bit Rewards ile tüccarlar, kullanıcılarını sistemimizde ödüllendirmek için iç noktalarını veya BIT belirteçlerini yayınlayabilir. Kripto ile herhangi bir özel eylem (beğeniler, paylaşımlar, arkadaşlık alımları) ödüllendirmeyi seçebilirler. Platform, sağlam bir sadakat yönetim sistemi için gerekli tüm altyapıyı sağlamakta; tüm popüler çevrimiçi işlem platformları (OpenCart, Shopify, Magento, vb.) Için modüller veya eklentiler, müşteriler için mobil cüzdanlar, mobil uygulamalar ve tarayıcılar için uzantılar eklentiler ile gerçekleştirmektedir.

Sadakat Yönetiminde Yeni Dönem

Dönüşüm optimizasyonu, referans, sadakat ürünleri piyasalarının toplamda 20 milyar $ civarında bir değere sahip oldukları düşünülüyor. Ayrıca küresel olarak her yıl 50 milyar $ değerinde sadakat puanı üretiliyor. Yaşanan bu büyümelere rağmen piyasanın verimliliği hala olabilecek en üst düzeye ulaşmış değil.

Yapay zeka

Platformun kullandığı sadakat programında öneri sistemi büyük bir rol oynuyor çünkü bu sistem dahilinde yapılan ürün/hizmet önerileri, insanların ihtiyaçlarını doğrudan karşılıyorlar. Çok fazla miktarda veriye sahip değilseniz sağlam bir öneri sistemi oluşturmanız da pek mümkün değil. BitRewards da tam olarak bu yüzden merkezsiz bir tavsiye sistemi ile sektöre giriş yapıyor: BitRecommendations

Gelecekte Neler Olacak

ICOrating üzerindeki Yatırım Puanında 9/10 oranında olumlu oy alan ve ICObench üzerinde 48 olumlu yorum alan BitRewards, topluluk tarafından takdir görüyor. BitRewards aynı zamanda 3 milyon $’dan fazla yatırım almayı başardı.

BitRewards’ın token satışı ile ilgili detaylı bilgileri projenin sitesinde bulabilir, proje ile ilgili sorularınızı Telegram üzerinden sorabilirsiniz: telegram.

BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BitRewards; Blockchain Tabanlı Ödül Platformu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Cüzdanı Seçerken Aklınızda Bulundurmanız Gereken Önemli Noktalar ve Önde Gelen Cüzdanlar Yok Artık: İşte Mayıs Ayında En İyi Performans Gösteren Kripto Paralar PayPal yöneticisi gerekçesiyle açıkladı: Bitcoin 1 milyon doları aşabilir 2019’da milyonlarca Bitcoin hiç hareket etmedi: Bu ne anlama geliyor? Kripto Para Sektörüne CoinMarketCap Yön Veriyor Bitcoin Yorumların Hacmi Değiştirmesiyle Düşüşünü Sürdürdü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır