Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitmex CEO’su: Gelecekte, Her Tür Varlığın 7/24 Alım Satımı Yapılacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitmex CEO’su: Gelecekte, Her Tür Varlığın 7/24 Alım Satımı Yapılacak
Bitmex CEO’su: Gelecekte, Her Tür Varlığın 7/24 Alım Satımı YapılacakDünyanın en popüler kripto para borsalarından birisi olan BitMEX‘in CEO’su ve kurucu ortağı Arthur Hayes, yakın zamanda katıldığı Unchained isimli podcast esnasında kripto para birimleri ve blockchain hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İlk olarak kripto para trading işine nasıl giriştiğini ifade eden Hayes, 2013 yılının Mayıs ayına kadar Citi Bank bünyesinde çalıştığını ve daha sonra bu işi kaybedip para kazanmak için Bitcoin alım satımına girdiğini ifade etti. Citi Bank bünyesindeki işini kaybettikten 8 ay sonra BitMEX’in kurucularından birisi olan ve platformu kuran Hayes, bunun sadece para kazanmak için yapılmadığını ifade etti.

Ünlü CEO, gelecekte sadece kripto para birimlerinin değil, her tür varlığın 7/24 alım satımının yapılacağına inandığını da vurguladı.

”Beni Bitcoin ve kripto varlıkları dünyası hakkında asıl sarsan şey, ilk defa normalde sizinle iletişime geçmeyecek finansal piyasalardan insanlara erişiminiz olması oldu. […] Bence gelecekte bütün farklı varlık türlerinin 7/24 alım satımının yapılması mümkün olacak ve bu bildiğimiz bütün diğer piyasalara da sızacak, FX, sabit gelir, hisse senetleri vb.”

BitMEX özellikle kaldıraçlı işlemleri sayesinde popüler olan ancak daha sonra bir çok kripto para topluluğu üyesi tarafından eleştirilen kripto para borsalarından birisi haline geldi. Platform 100 katına kadar kaldıraçlı işlem imkanı sunarak az sayıda kripto para traderına kısa yoldan çok paralar kazandırsa da, bir çok kişinin de ciddi anlamda canını yaktı.

Bitmex CEO’su: Gelecekte, Her Tür Varlığın 7/24 Alım Satımı Yapılacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitmex CEO’su: Gelecekte, Her Tür Varlığın 7/24 Alım Satımı Yapılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir hafta yüzde 66 yükseldi… Ethereum yükselişini ne tetikledi? ABD’li Muhasebeciler: Kripto Paralar Aslında Dövizden Farklı Değiller Litecoin Kurucusu Monero’yu Övdü: Onlarda Olan Şeyler, Bizde Yok 2019’un popüler Bitcoin fiyat bahsi sonuçlandı 6 Mart Bitcoin analizi: BTC 3.800 dolar bandını yeniden kazandı Motley Fool ilk 10 dışında, yüksek kazanç getirecek kripto paraları inceledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır