Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BitMEX CEO’su Arthur Hayes’den Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » BitMEX CEO’su Arthur Hayes’den Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini
BitMEX CEO’su Arthur Hayes’den Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini

© Reuters.  BitMEX CEO’su Arthur Hayes’den Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini© Reuters. BitMEX CEO’su Arthur Hayes’den Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini

BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes, CNBC ile yapılan bir röportajda Bitcoin’in fiyatının yıl sonuna kadar 50.000 $ ‘a ulaşacağını öngördü.

BitMEX’in CEO’su ve Eş Kurucusu olan Arthur Hayes ekonomi mezunu ve güçlü bir trader. BitMEX ise dünyanın en büyük Bitcoin ticaret platformu. Kullanıcıları için margin trading ile % 100 kaldıraç sunan şirket, çok kısa bir sürede oldukça ün kazandı.

Hayes, şirketin şu anda kurumsal traderlar ile ilgilenmediğini, bunun yerine perakende traderlar ile uğraştıklarını söyledi. Şirket, dünyanın her yerinden yatırımcılar için kripto para birimleri ile diğer finansal enstrümanlara erişim sağlıyor. Raporlara göre, şirket hakkındaki ayırt edici faktör, yüksek kaldıraçlı türevler ve mevcut bakiyenin 100 katına kadar kaldıraç sunmasıdır.

Hayes şunları söyledi;

“Kriptoda kurumsal varlığın fazlalığı yok, şu an itibariyle bir perakendeci olgusu. Bitcoin’i büyük miktarda tutarız, güvende oluruz ancak herhangi bir işte risk vardır. Çoğu tüccar sınırlı bir sorumluluk olduğu için yüzde 100 kaldıraç kullanmıyor. ”

Ayrıca, kurumların kripto para ekosistemine girmesinin sorgulandığı geleceğin yaklaştığını beklediklerini de söyledi. Asya kripto para dünyasında baskındır çünkü kullandıkları gibi kolayca kavrayabilmekteler.

Öte yandan, ABD’nin zaten iyi bir finansal işleme sistemi var, bu yüzden insanlar için yeni teknolojiden ziyade geleneksel ticaret yöntemlerini kullanmak daha rahat geliyor. Brokerlara ve yüksek döviz kurlarına erişimi olmayan, yeni gelişen piyasalar, kripto para birimi gibi alternatifler bulmak zorunda.

Bir twitter kullanıcısı:

“Anthony sen çok zeki bir insansın. Sahip olduğum bu büyük depresyonun üstesinden gelmeye çalışıyorum… yaptığınız gibi kriptoda asla bir şeyler anlamayacağımı bilmemden kaynaklanıyor… bu zor. ”

Başka bir Twitter kullanıcısı:

“Clickbait. 50 bin dolarlık bir tahminin açıklaması yok. Sadece çılgınca yayınlanmış bir spekülasyon..

Başka bir Twitter kullanıcısı “Cryptomaster” da şunları söyledi:

“Bitcoin ve diğer kriptolar üzerinden ana akım medyadan daha az düşmanlık görmek için mükemmel olan birçok kişi artık bu modern ve merkezi olmayan dijital ödeme yönteminin gerçek değerini kavratmaya başlıyor ancak bazı alt coinlerin sunduğu gerçek dünya kullanım uygulamaları dahil diğer teknolojileri de unutmayalım”

Ayrıca Bkz; BitMEX Kripto Para Borsası İncelemesi

BitMEX CEO’su Arthur Hayes’den Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BitMEX CEO’su Arthur Hayes’den Yıl Sonu Bitcoin Fiyat Tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’a güveniyor musunuz? İşte XRP için hayatını ortaya koyan yatırımcılar Güney Kore’nin En Büyük İkinci Bankası, İnsan Hatasını Azaltmak İçin Blockchain’i Deneyecek! İsviçreli SIX Group da Kendi Kripto Parasını Çıkarıyor Bitcoin 3.650 Doları Geçti Bitcoin’in yükselişi, short’çuları vurdu: 180 milyon dolarlık tasfiye BitMEX: Küresel Bir Ekonomik Krizle Karşı Karşıya Kalabiliriz

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır