Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

BitGo CEO’su: Bitcoin’in Taze Sermayeye İhtiyacı Var ve Wall Street Sektöre Giriş Yapıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » BitGo CEO’su: Bitcoin’in Taze Sermayeye İhtiyacı Var ve Wall Street Sektöre Giriş Yapıyor
BitGo CEO’su: Bitcoin’in Taze Sermayeye İhtiyacı Var ve Wall Street Sektöre Giriş Yapıyor


Bir çok kişi farkında olmasa da, Amerika menşeli bir startup olan BitGo, geçtiğimiz günlerde ABD‘li düzenleyici kurumlardan kripto para depolama çözümleri sunabilmek için onay aldı. Firma CEO’su katıldığı CNBC Fast Money programında, ürün hakkında detaylar paylaştı ve aslında bunun ne anlama geldiğini açıkladı.


İlgili haber:
BitGo Beklenen Onayı Aldı! Yeni Platform Artık Hazır ve Kurumsal Yatırımcıları Bekliyor

BitGo Kripto Depolama Ürünü, Kurumsal Yatırımcıların Beklediği Sinyal
Perşembe günü sabah saatlerinde lisans alan BitGO CEO’su, o günün akşamında CNBC’nin Fast Money programına katıldı ve gelişmeleri daha detaylı anlattı.

CNBC sunucusu Mellisa Lee, şu sıralar kurumsal yatırımcı odaklı kripto ürünlerinin olup olmadığını ve bunların ilgi çekip çekmediğini sordu.

BitGo CEO’su Mike Belshe ise soruya şu şekilde cevap verdi:

”Aslında, geleneksel finans sektörü iyice kripto paralara doğru yöneldikçe ve piyasa büyüme gösterip gerçekten gelecek vaat ettikçe, bir kaç yıldır bunun olduğunu söyleyebiliriz. Gelecekte, ilgi büyümeye devam edecek yani şu an (kripto para birimleri ve ilgi) her yerde mevcut.”

CEO’ya göre, BitGo’nun depolama çözümüne ilk ilgi hedge fonlarından, aile ofisleri ve varlık yönetim firmalarından gelecek. Belshe, daha önce güvenilir kurumsal ürünler olsaydı, piyasanın şu an ”çok daha ilerlemiş” olabileceğini ifade etti. Belshe’ye göre, Bitcoin şu an çok taze sermayeye ihtiyaç duyuyor ve taze sermaye de kurumsal yatırımcıların elinde. Kurumsal yatırımcıların sektöre girmesinin önündeki en büyük engel ise güvenilir depolama çözümleri.

Başarılı CEO, BitGo gibi güvenilir depolama hizmetlerinin çoğalması sayesinde, Bitcoin’in istediği sermayeye kavuşacağını ve eski günlere dönebileceğini düşünüyor.

BitGo CEO’su: Bitcoin’in Taze Sermayeye İhtiyacı Var ve Wall Street Sektöre Giriş Yapıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

BitGo CEO’su: Bitcoin’in Taze Sermayeye İhtiyacı Var ve Wall Street Sektöre Giriş Yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Nasdaq’dan gelen haberler ile yükseliyor Cboe Exchange VanEck-SolidX Bitcoin ETF için teklifini geri çekti Otomobil Devi Volkswagen Blockchain Kullanıyor Monero’yu liste dışı bırakan OKEx, şimdi de iki gizlilik odaklı kripto parayı yakın izlemeye aldı Dördüncü En Büyük Bitcoin Balinası Uyandı! Son Dakika: Ripple, Ethereum, TRON, Stellar ve Cardano Haberleri Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire: Libra Olmamış!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır