Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex’in Ethereum Tokenleri İçin Olan EthFinex Borsası, Sonunda Resmi Olarak Piyasaya Çıktı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex’in Ethereum Tokenleri İçin Olan EthFinex Borsası, Sonunda Resmi Olarak Piyasaya Çıktı
Bitfinex’in Ethereum Tokenleri İçin Olan EthFinex Borsası, Sonunda Resmi Olarak Piyasaya ÇıktıDünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Bitfinex, hybrid Ethereum tabanlı borsasını resmi olarak duyurdu. Kullanıcılar söz konusu borsayı kullanarak 57 Ethereum tabanlı token trading işlemi yapabilecekler.

”Güvensiz Trading Tecrübesi”
Basın saatine göre, Bitfinex son 24 saat içerisinde 318 milyon dolardan daha fazla işlem oranı ile, dünyanın en büyük beşinci kripto para borsası konumunda.

Bitfinex’in hybrid ve ”Güvensiz Trading Tecrübesi” sloganı ile sunulan Ethfinex platformu, bir yılın üzerinde süren bir beta sürümünden sonra, sonunda resmi olarak piyasaya sürüldü. Ethfinex temel olarak 57 Ethereum tabanlı tokeni herhangi bir merkezi aracıya bağlı olmadan trade edebileceğiniz on-chain bir borsa.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Ethfinex yetkilisi Will Harborne, şunları ifade etti:

”Bugün, merkeziyetsiz ve topluluk tarafından yönetilen bir trading platformu için  olan vizyonumuz tarafından körüklenmiş bir sıkı çalışmanın ve kendini adamanın olduğu sürecin zirvesini temsil etmektedir. Ethereum kullanarak sofistike, güvensiz bir trading tecrübesini kullanıcılarla buluşturmak ve merkeziyetsiz borsanın sınırlarını daha da genişletmek konusunda çok heyecanlıyız.”

İddialara göre hybrid platform şimdiden günlük 70 milyon dolar civarında bir hacme ulaşmakta. Geçtiğimiz aylarda Vitalik Buterin de merkezi borsalara karşı sert tepkilerde bulunmuş ve ”olabildiğince çok cehennemde yanmalarını” arzuladığını söylemişti.

Bitfinex’in Ethereum Tokenleri İçin Olan EthFinex Borsası, Sonunda Resmi Olarak Piyasaya Çıktı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex’in Ethereum Tokenleri İçin Olan EthFinex Borsası, Sonunda Resmi Olarak Piyasaya Çıktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çinli Perakende Devi JD.com, Blockchain Araştırma Merkezi Açtı Flaş kripto para haberleri: Bitcoin yine zirvede, Ripple’dan yeni bir yatırım, Forbes Ethereum’u övdü ve daha fazlası… Bitcoin 4% artışla 11.254,0 seviyesinin üzerine çıktı Bitcoin’in her adımını bilen analistten efsanevi BTC tahmini Vinny Lingham: Bitcoin’de Büyük Artış Bekliyorum Güney Kore’deki Blockchain Derneği: ‘ICO’lar Ülke İçin Faydalı Olabilir’

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır