Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitfinex’e Neler Oluyor? İşlemlere Açılan Borsa, Yeniden Bakıma Gireceğini Duyurdu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitfinex’e Neler Oluyor? İşlemlere Açılan Borsa, Yeniden Bakıma Gireceğini Duyurdu!
Bitfinex’e Neler Oluyor? İşlemlere Açılan Borsa, Yeniden Bakıma Gireceğini Duyurdu!

2/2


2/2


Dünyanın en büyük ve en çok kullanılan kripto para borsalarından birisi olan Bitfinex, 2018 yılının son günlerinde yaptığı bir duyuru ile, sunucu değişimi ve bu sebeple veri aktarım işlemlerini tamamlamak için 7 Ocak 2019 tarihinde toplam 7 saat kapalı kalacağını duyurmuştu.

Kripto para borsanın güvenliğini, hızını ve buna benzer özelliklerini arttırmak için İsviçre tabanlı başka bir sunucuya geçmeyi planlayan Bitfinex, bugün içerisinde 13:00’da işlemleri başlattı ve planlandığı gibi 20:00’da bakım çalışmasını tamamladığını, ”5 dakika içerisinde” trading işlemlerinin başlatılacağını aktardı.

Ancak söz konusu açıklamadan 13 dakika sonra yeni bir açıklama daha yapan Bitfinex, piyasaları yeniden açmadan önce yeniden bakıma gireceğini belirtti ve platformun ne zaman açılacağı hakkında kesin bir zaman belirten açıklamada bulunmadı.

Geçtiğimiz yıllarda kapalı kaldığı dönemlerden hemen sonra inanılmaz fiyat hareketliliği yaratması ile de tanınan Bitfinex kripto para borsası, yeniden spekülasyonların ve eleştirilerin odağına yerleşti. Bunun yanı sıra bazı uzmanlara göre Pazar günü yaşanan Bitcoin yükselişinin temel sebebi de, Bitfinex’ten çıkış yapan kullanıcıların BTC’ye yüklenmesi olabilir. Lider kripto para birimi Bitcoin, dün itibariyle yeniden 4.000 doların üzerine çıkmıştı ve basın saatine göre hala bu seviyeyi koruyor.

Bitfinex’e Neler Oluyor? İşlemlere Açılan Borsa, Yeniden Bakıma Gireceğini Duyurdu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitfinex’e Neler Oluyor? İşlemlere Açılan Borsa, Yeniden Bakıma Gireceğini Duyurdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra’nın Gizliliğiyle İlgili İsviçre Merkezli Grup’tan Çarpıcı Çıkış Ripple 3 doların üzerine çıkarak rekor kırdı Ripple, SBI Başkanı’nı Kadrosuna Kattı Marşal Adaları Milli Dijital Para İçin Yeni Fon Oluşturdu Bitcoin fiyatı için sırada ne var? Araştırma: Lightning Network, Ticari Kullanımdan Hala Çok Uzak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır