Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın Bitcoin Borsası Cobinhood’da Listelenmesi Muzzam Fiyat Artışana Neden Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın Bitcoin Borsası Cobinhood’da Listelenmesi Muzzam Fiyat Artışana Neden Olabilir
Ripple’ın Bitcoin Borsası Cobinhood’da Listelenmesi Muzzam Fiyat Artışana Neden Olabilir

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’ın Bitcoin borsası Cobinhood’da listelenmesi ile Ripple atak yapabilir. Cobinhood, dünyanın en popüler kripto para işlem platformlarından biridir.

Ripple’ın Bitcoin Borsası Cobinhood’da Listelenmesi GerçekleştiCobinhood, çok iyi bir üne ve çok büyük bir kullanıcı tabanına sahip bir borsa. Cobinhood ayrıca ücretsiz işlem yapılabilen bir platform olarak da biliniyor.

Dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP, yakın zamanda Cobinhood listesine eklendi. Birçok analist, XRP’nin Cobinhood üzerinde listelenmesinin, kripto paranın değerini arttırmaktan çok daha fazlasını yapabileceğine inanıyor. Analistler, büyük bir yükseliş eğilimini tetikleyebileceğine inanıyorlar.

XRP’nin Bir Sonraki Boğa Koşusu, Ethereum’un Yerini Almasına Neden OlabilirXRP, kripto pazarındaki en popüler kripto para birimlerinden biridir. Çoğu kripto paranın aksine XRP, madencilikle elde edilemez. XRP, Ripple Lab Inc.‘in kurucuları tarafından piyasaya sürüldü. XRP son zamanlarda epey ilgi çekti.

XRP’nin Cobinhood borsasında listelenmesi, kripto para için büyük bir fırsat olarak görülüyor. Yatırımcılar artık borsada yatırma, çekme, takas, ticaret gibi her türlü işlemi yapabiliyorlar. Bu, XRP’nin benimsenmesini ve kullanımını arttırmak için harika bir adım.

Geçtiğimiz aylarda, XRP oldukça iyi durumdaydı. XRP, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)’dan çok daha ucuz ve hızlı olarak kendini kanıtlıyor. XRP’nin ana şirketi olan Ripple Inc. şimdiye kadar kripto paranın başarısına katkıda bulundu. Ripple, XRP’nin arkasında güçlü bir şekilde durmuştur. Ripple, XRP’nin benimsenmesini desteklemek ve güçlendirmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

Şirket ayrıca, xRapid adı verilen bir likidite aracı geliştirerek XRP’nin faydasını arttırmak için çaba gösteriyor. Şirket yakın zamanda xRapid’in yanı sıra ürünleri kullanan firmaları da açıkladı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, xRapid’in geleneksel ödeme araçlarına kıyasla finansal hizmet sağlayıcılarının %70’e varan tasarruf sağlamalarına yardımcı olacağını söyledi.

Son dönemdeki başarıları ve Cobinhood’da listelenmesi ile XRP, kısa vadede kesinlikle daha yükseklere çıkacaktır. XRP‘nin Cobinhood’da listelenmesi, XRP’nin muazzam bir yükseliş eğilimini tetikleyecektir. Bunun sonucu olarak ta Ethereum’u yerinden edebilir.

Yazım sırasında, XRP son yirmi dört saatte %2’den fazla bir artış ile 0.46 dolar seviyesinde el değiştiriyor. Üçüncü en büyük kripto para biriminin son yirmi dört saatteki işlem hacmi 323.97 milyon dolar oldu. Piyasa değeri ise 18.44 milyar dolar olarak görünüyor.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın Bitcoin Borsası Cobinhood’da Listelenmesi Muzzam Fiyat Artışana Neden Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

LocalBitcoins Hacminin Ciddi Bir Kısmı Rusya ve Venezuela’dan Geliyor Mahkeme, QuadrigaCX Kripto Para Borsasına Verilen Süreyi Uzattı! Stellar (XLM) aktif hesap kullanımında inanılmaz artış! XRP ile Bitcoin farkına değinen Ripple CEO’suna göre neden XRP? Güncel kripto para haberleri: TRON piyasayı solladı, Binance’den yeni satış ve Bitcoin fiyat tahminleri IOTA High Mobility ile ortaklık anlaşması yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır